KLASSEMENT        
     
 
 
 
 
 
       
   Piloot Copiloot   Club   Club   Licentie Licentie  Wagen   BJ      TOTAAL
1 Rackham Leo Holemans Patrick Titanic Titanic A1905 A1155 Peugeot 505 Turbo inj. 1983 47 47 43 50 144
2 Leys Mario Vanrijkel Dimitri OCMB OCMB B3521 B7713 Opel Manta 1982 50 45   47 142
3 Knockaert Davy   Atlantic   W4013   Opel Ascona B 1976   50 39 39 128
4 Lehoucke Patrick Vantomme Jamie Atlantic Atlantic W7257 W7258 Opel Ascona A 1974 41 41 41 45 127
5 Graindor Patrick Gillet Rudi NR Trommelke NR Trommelke L7706 L8118 Triumph TR7 V8 1982 39 43   41 123
6 Knaepen Erwin   TVC   B6347   Opel Kadett C Coupé 1974 37 27 37 37 111
7 Meeus Patrick Meeus Ari Titanic Titanic A6144 A6145 Ford Sierra 1985   39 28 43 110
8 Van Beek Jef   RT Titanic   A5260   Opel Ascona 1984 35 33   35 103
9 Broeckmans Jonathan   TVC   B6310   Opel Kadett 1976 33 31   28 92
10 Claes Eric Ronge Dominique TVC TVC B5015 B5056 Mazda 323 1982   28 24 33 85
11   Cools Jordy   RT Titanic   A7951 Opel Commodore 1975 28   25 24 77
                           
Niet geklasseerd, geen 3 uitslagen                      
  Dierckx Filip   RT Titanic   A1113   Opel Ascona 400R 1981 45   45   90
    Pulmans Gerarda *   RT Titanic   A7940 Opel Ascona 1984 35   47   82
    Nietvelt Jonas   Titanic   A7901 Opel Ascona B 1976     39 39 78
  Gepts Jonas Peeters Tim RT Titanic RT Titanic A7495 A1135 Opel Manta A 1973 43     29 72
  Van Beek Bram   Titanic   A1102   Opel Ascona  1984   33   35 68
  Janssens Jef Van De Perrre Nik Titanic Titanic A1752 A4836 Opel Ascona 1979   37 29   66
    Laeremans Mathias   TVC   B5153 Opel Kadett C coupe 1974   27 37   64
  Van Grasdorff David Braem Theo OCMB OCMB B5852 B4818 Ford Escort 1979 31     27 58
  De Bruyne Jurgen Degroote Gerrit Bryghia Classic Bryghia Classic O6214 O1303 Toyota Celica 1974     31 26 57
  De Busser Jef   Titanic   A4378   Ford Capri 1980     50   50
    Champagne Johnny   Titanic   A2603 Opel Ascona B 1976   50     50
    Nietvelt Werner   RT Titanic   A6104 Opel Ascona 400R 1981 45       45
    Stok Bart   TVC   B6686 Opel Kadett 1974       37 37
    Hoflijk Steve   HRS   B1726 Opel Kadett C Coupé 1974 37       37
  Leysen Jonas Campforts Jelle Titanic Titanic A7433 A7434 Volvo 244 turbo 1982     35   35
  De Groof Karel De Groof Raf OCMB OCMB B7798 B7799 Lancia Beta Monte Carlo 1977   29     29
  Sterkendries Jimmy   TVC   B5395   Opel Kadett C Coupé 1978 29       29
    Treckers Koen   TVC   B5836 Opel Kadett 1976 33     28 61
  Van Aerde Andy   Titanic   A7449   Opel Kadett C2 1978   26     26
  Degroote Colin   Atlantic   W3146   Opel Comodore 1975     25   25
  Troch Alain   TVC   B2765   Opel Manta 1976       25 25
  Minnart Wesley Sools Nicky TRT TRT B7715 B7716 Vauxhall Cavalier 1978   25     25
  Cools Glenn   RT Titanic   A7949   Opel Commodore 1975       24 24
  Temperville Fr   Atlantic   W824   Ford Escort Twin C 1973       22 22
  Verthé Johnny   Atlantic   W713   Porsche 911 1968       21 21
Puntenverdeling
1-50 2-47 3-45 4-43 5-41 6-39 7-37 8-35 9-33 10-31 11-29 12-28 13-27 14-26 15-25 16-24 17-23 18-22 19-21 20-20 21-19 22-18 23-17 24-16 25-15 26-14 27-13 28-12 29-11 30-10 31-9 32-8 33-7 34-6 35-5 36-4 37-3 38-2 39-1 40-1
Om opgenomen te worden in het kampioenschap dient men aan 3 wedstrijden deelgenomen te hebben en zijn trofee afgehaald te hebben op de prijsuitreiking 2010.
Vergissingen te melden bij Johnny Champagne op vergunningen@vas.be