KLASSEMENT        
     
 
 
 
 
 
       
   Piloot Copiloot   Club   Club   Licentie Licentie  Wagen   BJ      TOTAAL
1 Leys Mario Vanrijkel Dimitri OCMB OCMB B3521 B7713 Opel Manta  1982 45 50 50 47 147
2 Graindor Patrick   Trommelke   L7708   Triumph TR7 V8  1982 47 45 47 50 144
3 Meeus Patrick Meeus Ari Titanic Titanic A8144 A8145 Ford Sierra  1985 50 41   43 134
4 Claes Eric Lenaerts Greta TVC TVC B5015 B7740 Mazda 323  1983 37 31 45 29 113
5 Knockaert Davy   Atlantic Seagul W401   Opel Ascona  1978 39 33   35 107
6 Braem Theo Braem Yannick OCMB OCMB B4818 B7788 Ford Escort  1979 31 35 39 25 105
7 Knaepen Erwin   TVC   B8347   Opel Kadett C 1974 33   41 28 102
8 Bellen Nico   Trommelke Titanic L4328   Opel Commodore   1975 35 25   26 86
                           
Niet geklasseerd, geen 3 uitslagen, geen perm. vergunning,            
    Champagne Luc   Titanic   D01 Triumph TR7 V8  1982 47 45 47 50 144
  Mullens Jeff       D02   Opel Ascona B400r 1977     41 41 82
  De Busser Jef   Titanic   A4378   Ford Capri 3.0 1980   39   39 78
  Broeckmans Jonathan   TVC   B6310   Opel Kadett C 1979     43 33 76
    De Groote Bart Atlantic Seagul   W7882 Opel Ascona  1978 39     35 74
  Jacobs Davy   TVC   B8444   Opel Kadett C 1979     43 27 70
  Mols Ronny       D   Volvo 242 1982   28   37 65
  Meeus Nico Joris Annelies TVC TVC B2907 B7745 Ford Escort  1980     37 24 61
    Cools Jordy Trommelke Titanic   A7951 Opel Commodore   1975 35     26 61
  Deplancke Filip Lareppe Jose     W5583 906247 Porsche Carrera 1983   47     47
  Van Beek Bram Govaerts Robin D01 A1102   RT Titanic Opel Ascona   1981       45 45
  Vermeire Thomas Vermeire Eddy TAC TAC W728 W1380 Ford Esccrt MK II 1978 43       43
  Rackham Inge Rackham Leo     A1904 A1905 Peugeot 505 Inject. 1983   43     43
    Vanhoudt Rob       D05 Escort 1976       41 41
  Van Loon Marc Crooijmans G KNAF DAG D01 D02 Ford Escort RS 2000 1978 41       41
    Verstrepen Rigo   Titanic     Ford Capri 3.0 1980   39     39
    Van Eyken Christophe Titanic   A4378 Ford Capri 3.0 1980       39 39
    Mols Sander       D03 Volvo 242 1982       37 37
  Dierckx Filip Dierckx Joni Titanic Titanic A1113 D Porsche 911 SCRS 1979   37     37
    Nietvelt Jonas       D Ascona B 1975   33     33
    Kempeneer Sara   TVC   B7744 Opel Kadett C 1974 33       33
    Julien Marie-José*   TVC   D10 Chevrolet Monza 1979       33 33
  Hannes Stef Embrechts Senne D07 D08     Opel Kadett 1979       31 31
  Stroub Michel van de ven Alex     13773 D Escort 1976   29     29
    Thijs Nancy       D Volvo 242 1982   28     28
    Mullens Rymond   D09     Opel Kadett C Coupé 1974       28 28
  Laudus Jos Lambrechts Marina Trommelke       Opel Kadett C 1983   27     27
    Jadoul Kirsten*   D11   TVC Opel Kadett 1979       27 27
  Dierckx Jeroen Ceusters Kevin     D D VW golf GTI 1984   26     26
    Cools Mika   Trommelke L4328 D Opel Commodore   1975   25     25
  Thoné Jeroen Van Geirt Maty     D D BMW E21 1982   24     24
  Van Aerde Andy Thijs Bert         Opel Kadett C 1978   23     23
  Swinnen Christian Vangestel Kevin B1031 B5833 TVC TVC Opel Manta 1983       23 23
                           
Puntenverdeling
1-50 2-47 3-45 4-43 5-41 6-39 7-37 8-35 9-33 10-31 11-29 12-28 13-27 14-26 15-25 16-24 17-23 18-22 19-21 20-20 21-19 22-18 23-17 24-16 25-15 26-14 27-13 28-12 29-11 30-10 31-9 32-8 33-7 34-6 35-5 36-4 37-3 38-2 39-1 40-1
Om opgenomen te worden in het kampioenschap dient men aan 3 wedstrijden deelgenomen te hebben en zijn trofee afgehaald te hebben op de prijsuitreiking 2010.
Vergissingen te melden bij Johnny Champagne op vergunningen@vas.be