KLASSEMENT        
     
 
 
 
 
 
       
   Piloot Copiloot   Club   Club   Licentie Licentie  Wagen   BJ      TOTAAL
1 Graindor Patrick Champagne Luc RT Titanic RT Titanic A7706 A8488 Triumph TR7 V8 1982 43 50 47 50 147
2 Mullens Jeff   TVC   B7742   Opel Ascona 400 1977 45 41 50 47 142
3   Vanhoudt Rob   TVC   B7791 Opel Ascona 400 1977   41 50 47 138
4 Meeus Patrick Marcelis Christiaan RT Titanic RT Titanic A6144 A8465 Ford Sierra 1985 47 45   37 129
5   Tuts Willy   NR Trommelke L1872 Mazda / Chrysler  1988 41 39 37 39 119
6 Claes Eric   TVC   B5015   Mazda 323 gtx 1988 41 39 37 31 117
7 Knockaert Davy Degroote Bart Atlantic AC Seagull W4013 W7882 Opel Ascona B 1977 27 35 39 41 115
8 Mahieu Timothy   Atlantic   W7296   Opel Kadett C GTE 1976 29 47   45 92
9 Kaepen Erwin Mullens Raymond TVC TVC B6347 B7778 Opel Kadett C Coupe GT/E 1974 31 43   43 86
Niet geklasseerd geen 3 uitslagen / perm.vergunning
10 Vervoort Kris       D01   Opel Kadett C 1976   37 41 33 111
11   Desender Nico       D04 Opel Kadett C GTE 1976 29 47   45 92
12 Leys Mario Devos Wouter OCMB OCMB B3521 B7786 Opel Manta B 1982 50     35 85
13 Bellen Nico Cools Mika     D16 D17 Opel Commodore 1975 37   45   82
14   Vervoort Seppe       D02 Opel Kadett C 1976   37 41   78
14 Dierckx Filip Dierckx Joni* RT Titanic RT Titanic A1113 A8490 Porsche 911 SCRS 1979 35   43   78
16 Hoebregs Ronald Vandersmissen Veerle * TVC   B7792 D06 BMW E30 1987   33   28 61
17 Meirens Mario       D04   Mitsubishi Sapporo 1982   31   29 60
18 De Bie Willy Tilleman Benjamin     D08 D09 Opel Kadett  E 1300CC 1989 26     26 52
19   Mullens Sylvie*   TVC   B7790 Opel Ascona 400 1977 45       45
20 Smets Philip       D10   Chrysler Avenger 1979       39 39
20 Verstreepen Rigo Geerts Bart RT Titanic RT Titanic A6856 A7406 BMW e30 1986 39       39
22   Vervoort Cisse       D07 Opel Kadett C 1976       33 33
22 Van Beek Jef Govaerts Robin RT Titanic   A5260 D03 Opel Ascona B 1981 33       33
24   Weckx Gunter       D05 Mazda 323 gtx 1988       31 31
24   Van Groenendael Domien     D05 Mitsubishi Sapporo 1982   31     31
26   Joannes Fred       D04 Mitsubishi Sapporo 1982       29 29
26 Jacobs Davy Wilms Rachelle TVC TVC B7793 B7794 Opel Kadett C 1976   29     29
28 Severeyns Andre Renders Annie*     D11 D12 Opel Manta B 1988 28       28
29 Sohns Danny Swaab Consta     D01 D02 Opel Ascona B 1978       27 27
30 Janssens Jef Vandeweyer Guy RT Titanic RT Titanic A7496 A7989 BMW 316 1989 25       25
31 Gevers Michael De Smedt Kris     D06 D07 Volvo 142S 1972 24       24
32 Hannes Stef Vanderheyden Hanne*     D01 D02 Opel Kadett C Coupe 1979 23       23
33 Severeyns Stijn Severeyns Wim   RT Titanic D13 A7453 Opel Manta B 1978 22       22
34 Exelmans Mathieu Micheels Dieter RT Titanic   A 8487 D05 Ford Escort MK I 1973 21       21
35 Van Bourgonie Eric Van der Veken Kim*     D18 D19 Simca Rallye 2 1977 20       20
                           
                           
Puntenverdeling
1-50 2-47 3-45 4-43 5-41 6-39 7-37 8-35 9-33 10-31 11-29 12-28 13-27 14-26 15-25 16-24 17-23 18-22 19-21 20-20 21-19 22-18 23-17 24-16 25-15 26-14 27-13 28-12 29-11 30-10 31-9 32-8 33-7 34-6 35-5 36-4 37-3 38-2 39-1 40-1
Om opgenomen te worden in het kampioenschap dient men aan 3 wedstrijden deelgenomen te hebben en zijn trofee afgehaald te hebben op de prijsuitreiking 2010.
Vergissingen te melden bij Johnny Champagne op vergunningen@vas.be