VAS Rallycross Arendonk
25 juni 2006
             
VAS REGIONAAL RALLYCROSS KAMPIOENSCHAP
zondag 25 juni 2006 UITSLAG
Uitslag Klasse A
Pl. Nr. Name driver   Lic. Club Car Ch.Pnt.
1 1 Roumans Pascal   L 4140 Limburg Racing Ford Escort 20
2 31 De Keyser Joris   O 3779 Duindistel Toyota Yaris 17
3 4 Coppens Ludo   A 1960 RT Glosso Seat Ibiza 15
4 5 Van Ratingen Marco   L 5971 Trommelke Toyota MR 2 14
5 15 Vanhove Martijn   L 5993 Trommelke Toyota MR2 13
6 46 Rombouts Philip   A5267 O.T.R.T. Peugeot 106 XSI 12
7 6 Vanroy Kristof   L 5434 NR Trommelke Peugeot 205 Gti 11
8 10 Verstraeten Jean-Pierre   L 5944 NR Trommelke Toyota Starlet 10
9 28 Rondags Peter   L 6124 NR Trommelke Mazda 323 9
10 17 Vanerom Matieu   A 4870 RT Glosso Peugeot 205 8
11 29 Van Schaik Dennis   L 5696 Limburg Racing Toyota Yaris 7
12 18 Elaut DaniŽl   O 1655 Duindistel VW Golf 6
13 9 Logmans Ardjan   A 6122 O.T.R.T. Seat Ibiza 5
14 16 Van Weereld Eric   A 5217 O.T.R.T. Ford Ka 4
15 22 Mangelschots Astrid   A 5276 RT Glosso Peugeot 205 Gti 3
16 21 Verschooren Harry   A 1321 O.T.R.T. Peugeot 205 Rallye 2
17 30 De Keyser Marc   O 3800 Duindistel Toyota Yaris 1
18 42 Wilkenson Eric   A 1781 O.T.R.T. VW Golf 1
Uitslag Klasse B
Pl. Nr. Name driver   Lic. Club Car Ch.Pnt.
1 53 Henckens Roel   L 3006 Limburg Racing Opel Corsa 20
2 57 Nouwen Johnny   L 5424 RT Glosso Peugeot 205 17
3 96 Mertens Jef   A 6190 O.T.R.T. Opel Corsa 15
4 60 Hulselmans Michel   A 2066 RT Glosso Peugeot 205 Gti 14
5 62 Meeusen Tom   A 3078 O.T.R.T. Mitsubishi Colt 13
6 79 Vanhese Marc   L 5609 Trommelke Opel Kadett 12
7 56 Wanten David   L 5435 NR Trommelke Opel Corsa 11
8 78 Triekels Ludo   L 5626 Limburg Racing BMW E30 10
9 87 Vancayseele Christophe   W 5138 Atlantic CitroŽn ZX 9
10 58 Taels Harry   A 4362 RT Glosso Peugeot 309 Gti 8
11 72 Meeusen Tinne   A 6125 O.T.R.T. Mitsubishi Colt 7
12 71 Ooms Tom   A 3059 RT Glosso VW Golf 6
13 68 Van Uden Rob   A 6172 RT Glosso Opel Corsa GS 5
14 82 Demandt Benny   L 5694 Limburg Racing Opel Kadett 4
15 89 Vanderheyden Filip   A 6170 RT Glosso Ford Escort 3
16 69 Baelus Filip   A 2564 O.T.R.T. Volvo 460 2
17 77 Naulaerts Eddy   A 3492 RT Glosso VW Golf 1
18 64 Driesen Jan   A 4324 RT Glosso BMW E21 1
19 90 De Prins Tim   A 6173 RT Glosso BMW E30 1
  91 Snoeys Andre   A 6123 O.T.R.T. Ford Escort  
  92 Cuyves Dirk   A 1410 RT Glosso Ford Sierra  
  88 Verhooghe Stef   L 5923 Limburg Racing Opel Corsa  
Uitslag Klasse C
Pl. Nr. Name driver   Lic. Club Car Ch.Pnt.
1 107 Hiemeleers Andy   A 5215 O.T.R.T. CitroŽn AX Gti 20
2 131 Remans Dennis   L 5698 Limburg Racing Rover Mini 17
3 124 Bellen Johan   L 5423 HRS Team Opel Manta 15
4 125 Ceusters Kenny   A 4382 RT Glosso VW Golf Gti 14
5 196 Bielen Jeroen   L 5606 Trommelke Volvo 480 13
6 169 Bielen Christof   L 5949 Trommelke Volvo 242 12
7 104 Daemen Dirk   A 3491 O.T.R.T. VW Golf 11
8 106 Nouwen Bjorn   L 5630 RT Glosso Peugeot 205 10
9 150 GabriŽls Davy   A 6188 O.T.R.T. Ford Sierra 9
10 126 Christiaensen Johnny   A 6171 RT Glosso Renault R5 8
11 148 Vervoort Stefan   L 5919 V.V.G. VW Golf2 7
12 128 Lambrix Arthur   L 5689 Limburg Racing Audi Coupe 6
13 137 Van de Weyer Stijn   A 6193 HRS Team Opel Ascona 5
14 116 Potargent Rudi   L 4661 Limburg Racing Ford FiŽsta 4
  133 Vanerom Wesley   A 1643 RT Glosso Peugeot 205