VAS Rallycross Maasmechelen
2 SEPTEMBER 2006
             
VAS REGIONAAL RALLYCROSS KAMPIOENSCHAP
zaterdag 2 september 2006 OFFICIňLE UITSLAG
Uitslag Klasse A
Pl. Nr. Name driver   Lic. Club Car Ch.Pnt.
1 2 Simons Jacky   L 1293 Limburg Racing Toyota Corolla Gt 20
2 9 Logmans Ardjan   A 6122 O.T.R.T. Seat Ibiza 17
3 4 Coppens Ludo   A 1960 R.T. Glosso Seat Ibiza 15
4 29 Van Schaik Dennis   O 3779 Duindistel Toyota Yaris 14
5 31 De Keyser Joris   L 5696 Limburg Racing Toyota Yaris 13
6 24 Dubois Jean-Marie   L 5971 N.R. Trommelke Peugeot 205 Gti 12
7 15 Vanhove Martijn   LG 5130 Ecurie Baudoin Visetoise Toyota MR2 11
8 46 Rombouts Philip   L 5993 N.R. Trommelke Peugeot 106 10
9 5 Van Ratingen Marco   L 5944 N.R. Trommelke Toyota MR2 9
10 16 Van Weereld Eric   A 5267 O.T.R.T. Ford Ka 8
11 10 Verstraten Jean-Pierre   A 5217 O.T.R.T. Toyota Starlet 7
12 20 Weytjens Marc   O 1655 Duindistel Ford Escort XR3i 6
13 17 Vanerom Mathieu   L 2458 Limburg Racing Peugeot 205 5
14 30 De Keyser Marc   A 4870 R.T. Glosso Toyota Yaris 4
15 18 Elaut DaniŽl   O 3800 Duindistel VW Golf 3
16 21 Verschooren Harry   A 1321 O.T.R.T. Peugeot 205 2
0 1 Roumans Pascal   L 4140 Limburg Racing Ford Escort†† 0
0 28 Rondags Peter   L 6124 N.R. Trommelke Mazda 323 0
Uitslag Klasse B
Pl. Nr. Name driver   Lic. Club Car Ch.Pnt.
1 53 Henckens Roel   L 3006 Limburg Racing Opel Corsa GSI 20
2 59 Lambers Kurt   L 5435 N.R. Trommelke Ford Sierra 17
3 62 Meeusen Tom   A 3078 O.T.R.T. Mitsubishi Colt 15
4 56 Wanten David   L 4918 Limburg Racing Opel Corsa 14
5 81 Daemen Eddy   A 6174 R.T. Glosso Volvo 240 13
6 78 Triekels Ludo   L 5694 Limburg Racing BMW E30 12
7 82 Demandt Benny   L 5424 R.T. Glosso Opel Kadett 11
8 70 Bril Karel   W 5068 Atlantic Opel Kadett 10
9 60 Hulselmans Michel   L 5626 Limburg Racing Peugeot 205 Gti 9
10 79 Vanhese Marc   L 5609 N.R. Trommelke Opel Kadett 8
11 57 Nouwen Johnny   L 4194 O.T.R.T. Peugeot 205 7
12 63 Claesen Steven   A 2066 R.T. Glosso Opel Manta 6
13 84 Jacobs Filip   A 4362 R.T. Glosso Opel Manta 5
14 80 Barnhoorn Peter   B 1388 AK Zavelenborre Ford Escort 4
15 88 Verhooghe Stef   L 4957 Limburg Racing Opel Corsa 3
16 58 Taels Harry   L 5923 Limburg Racing Peugeot 309 2
17 87 Vancayseele Christophe   W 5138 Atlantic CitroŽn ZX 1
18 72 Meeusen Tinne   A 4324 R.T. Glosso Mitsubishi Colt 1
19 64 Driesen Jan   A 6125 O.T.R.T. BMW E21 1
20 89 Vanderheyden Filip   A 6170 R.T. Glosso Ford MK2 1
21 76 Valckx Luc   A 2517 R.T. Glosso BMW 318 1
22 92 Cuyves Dirk   A 1410 R.T. Glosso Ford Sierra 1
0 77 Naulaerts Eddy   A 3492 R.T. Glosso VW Golf 0
Uitslag Klasse C
Pl. Nr. Name driver   Lic. Club Car Ch.Pnt.
1 107 Hiemeleers Andy   A 5215 O.T.R.T. CitroŽn AX Gti 20
2 111 Kumps Marc   B 1382 AK Zavelenborre Ford Escort†† 17
3 196 Bielen Jeroen   L 5606 N.R. Trommelke Volvo 480 15
4 124 Bellen Johan   B 5815 AK Zavelenborre Opel Manta 14
5 131 Remans Dennis   L 5423 Hagelands Rallysport Rover Mini 13
6 129 Marchand Tommy   L 5698 Limburg Racing Peugeot 205 12
7 104 Daemen Dirk   L 5949 N.R. Trommelke VW Golf 11
8 169 Bielen Christof   A 4382 R.T. Glosso Volvo 242 10
9 125 Ceusters Kenny   A 3491 O.T.R.T. VW Golf 9
10 106 Nouwen Bjorn   L 5630 R.T. Glosso Peugeot 205 8
11 126 Christiaensen Johny   A 6171 R.T. Glosso Renault R5 7
12 133 Vanerom Wesley   A 4713 O.T.R.T. Peugeot 205 Gti 6
13 128 Lambrix Arthur   A 1643 R.T. Glosso Audi Coupť 5
14 148 Vervoort Stefan   L 5689 Limburg Racing VW Golf 4
15 105 Kerkhofs Frank   L 4126 AK Zavelenborre Opel Corsa 3
16 141 Dewil Peter   L 5919 V.V.G. Peugeot 205 2
17 116 Potargent Rudi   L 4661 Limburg Racing Ford FiŽsta 1