VAS Rallycross Maasmechelen
4 MAART 2006
             
VAS REGIONAAL RALLYCROSS KAMPIOENSCHAP
zaterdag 4 maart 2006 OFFICIňLE UITSLAG
Uitslag Klasse A
Pl. Nr. Name driver   Lic. Club Car Ch.Pnt.
1 1 Roumans Pascal   L 4140 Limburg Racing Ford Escort 20
2 2 Simons Jacky   L 1293 Limburg Racing Toyota Corolla GT 17
3 5 Van Ratingen Marco   L 5971 Trommelke Toyota MR 2 15
4 6 Vanroy Kristof   L 5434 NR Trommelke Peugeot 205 Gti 14
5 4 Coppens Ludo   A 1960 RT Glosso Seat Ibiza 13
6 15 Vanhove Martijn   L 5993 Trommelke Toyota MR2 12
7 10 Verstraeten Jean-Pierre   L 5944 NR Trommelke Toyota Starlet 11
8 24 Dubois Jean-Marie   LG 5130 E B V Peugeot 205 Gti 10
9 28 Rondags Peter   L 6124 NR Trommelke Mazda 323 9
10 20 Weytjens Marc   L 2458 Limburg Racing Ford Escort XR3i 8
11 17 Vanerom Matieu   A 4870 RT Glosso Peugeot 205 7
12 29 Van Schalk Dennis   L 5696 Limburg Racing Toyota Yaris 6
13 22 Mangelschots Astrid   A 5276 RT Glosso Peugeot 205 Gti 5
14 21 Verschooren Harry   A 1321 O.T.R.T. Peugeot 205 Rallye 4
15 18 Elaut DaniŽl   O 1655 Duindistel VW Golf 3
Uitslag Klasse B
Pl. Nr. Name driver   Lic. Club Car Ch.Pnt.
1 52 Maris Luc   L 4118 Trommelke Volvo 242 20
2 78 Triekels Ludo   L 5626 Limburg Racing BMW E30 17
3 56 Wanten David   L 5435 NR Trommelke Opel Corsa 15
4 85 Magdeleyns Rudi   L 3621 Limburg Racing VW Golf 14
5 51 Blockx Leo   A 1269 O.T.R.T. Opel Corsa 13
6 55 Geebelen Andreas   L 1508 Atlantic Peugeot 205 12
7 57 Nouwen Johnny   L 5424 RT Glosso Peugeot 205 11
8 62 Meeusen Tom   A 3078 O.T.R.T. Mitsubishi Colt 10
9 81 Daemen Eddy   A 6175 RT Glosso Volvo 240 9
10 53 Henckens Roel   L 3006 Limburg Racing Opel Corsa 8
11 63 Claesen Steven   L 4957 Limburg Racing Opel Manta 7
12 60 Hulselmans Michel   A 2066 RT Glosso Peugeot 205 Gti 6
13 80 Barhoorn Peter   B 1388 AK Zavelenborre Ford Escort 5
14 69 Baelus Filip   A 2564 O.T.R.T. Volvo 460 4
15 58 Taels Harry   A 4362 RT Glosso Peugeot 309 Gti 3
16 84 Jacobs Filip   L 4194 O.T.R.T. Opel Manta 2
17 79 Vanhese Marc   L 5609 Trommelke Opel Kadett 1
18 83 Dierckx Stefan   A 2679 RT Glosso BMW E30 1
19 70 Bril Karel   W 5068 Atlantic Opel Kadett C Coupť 1
20 77 Naulaerts Eddy   A 3492 RT Glosso VW Golf 1
21 67 Jacobs Johan   L 4650 Trommelke Ford Mondeo 1
22 64 Driesen Jan   A 4324 RT Glosso BMW E21 1
23 76 Valckx Luc   A 2517 RT Glosso BMW318 1
24 61 Salden Bertie   L4154 Limburg Racing Opel Corsa 1
25 82 Demandt Benny   L 5694 Limburg Racing Opel Kadett 1
26 86 Van Uden Rob   A 6172 RT Glosso Opel Corsa GS 1
27 72 Meeusen Tinne   A 6125 O.T.R.T. Mitsubishi Colt 1
28 87 Vancayseele Christophe   W 5138 Atlantic CitroŽn ZX 1
29 90 De Prins Tim   A 6173 RT Glosso BMW E30 1
  89 Vanderheyden Filip   A 6170 RT Glosso Ford MK2  
  71 Ooms Tom   A 3059 RT Glosso VW Golf  
  88 Verhooghe Stef   L 5923 Limburg Racing Mercedes 190E  
  75 Nieuwenhuize Wilco   A 1340 O.T.R.T. Opel Corsa  
Uitslag Klasse C
Pl. Nr. Name driver   Lic. Club Car Ch.Pnt.
1 111 Kumps Marc   B 1382 AK Zavelenborre Ford Escort 20
2 124 Bellen Johan   L 5423 HRS Team Opel Manta 17
3 107 Hiemeleers Andy   A 5215 O.T.R.T. CitroŽn AX Gti 15
4 196 Bielen Jeroen   L 5606 Trommelke Volvo 480 14
5 169 Bielen Christof   L 5949 Trommelke Volvo 242 13
6 131 Remans Dennis   L 5698 Limburg Racing Rover Mini 12
7 148 Vervoort Stefan   L 5919 V.V.G. VW Golf2 11
8 128 Lambrix Artur   L 5689 Limburg Racing Audi Coupe 10
9 127 Davids Eric   L 6603 Limburg Racing Ford Escort XR3i 9
10 129 Marchand Tommy   B 5815 AK Zavelenborre Peugeot 205 8
11 106 Nouwen Bjorn   L 5630 RT Glosso Peugeot 205 7
12 126 Christiaensen Johnny   A 6171 RT Glosso Renault R5 6
13 116 Potargent Rudi   L 4661 Limburg Racing Ford FiŽsta 5
14 133 Vanerom Wesley   A 1643 RT Glosso Peugeot 205 4
  125 Ceusters Kenny   A 4382 RT Glosso VW Golf Gti