VAS Rallycross Arendonk
22 april 2007
             
VAS REGIONAAL RALLYCROSS KAMPIOENSCHAP
zondag 22 april 2007 UITSLAG
Uitslag Klasse A
Pl. Nr. Name driver   Lic. Club Car Ch.Pnt.
1 24 Remans Dennis   L 5698 Limburg Racing CitroŽn Saxo 20
2 4 Van Ratingen Marco   L 5971 Trommelke Toyota MR 2 17
3 6 Vanhove Martijn   L 5993 Trommelke Toyota MR2 15
4 5 De Keyser Joris   O 3779 Duindistel Toyota Yaris 14
5 1 Roumans Pascal   L 4140 Limburg Racing Ford Escort 13
6 3 Coppens Ludo   A 1960 RT Glosso Seat Ibiza 12
7 14 Van Weereld Eric   A 5217 O.T.R.T. Ford Ka 11
8 9 Rombauts Philip   A 5267 O.T.R.T. Citroen Saxo 10
9 28 Van Uden Rob   A 6172 RT Glosso Opel Corsa GS 9
10 12 Rondags Peter   L 6124 NR Trommelke Mazda 323 8
11 29 Van Schaik Maickel   L 5695 Limburg Racing Toyota Yaris 7
12 19 Verschooren Harry   A 1321 O.T.R.T. Peugeot 205 Rallye 6
13 22 De Brouwer Mark   A 6805 RT Glosso Seat Ibiza 5
14 17 Mangelschots Astrid   A 5276 RT Glosso CitroŽn AX 4
15 18 Elaut DaniŽl   O 1655 Duindistel VW Golf 3
16 32 Dierickx Patrick   A 6827 C.R.R.T. VW Golf 2
17 13 Vanerom Matieu   A 4870 RT Glosso Peugeot 205  
18 11 Van Schaik Dennis   L 5696 Limburg Racing Toyota Yaris  
               
Uitslag Klasse B
Pl. Nr. Name driver   Lic. Club Car Ch.Pnt.
1 55 Triekels Ludo   L 5626 Limburg Racing BMW E30 20
2 51 Henckens Roel   L 3006 Limburg Racing Opel Corsa 17
3 81 GabriŽls Davy   A 6188 O.T.R.T. Mitsubishi Colt 15
4 57 Hulselmans Michel   A 2066 RT Glosso Peugeot 205 Gti 14
5 56 Vanhese Marc   L 5609 Trommelke Opel Kadett 13
6 80 Smets Kristof   L 5924 NR Trommelke VW Golf 12
7 72 Vanderheyden Filip   A 6170 RT Glosso Ford Escort 11
8 67 Meeusen Tinne   A 6125 O.T.R.T. Mitsubishi Colt 10
9 82 Kumps Marc   B 1382 AK Zavelenborre Ford Escort 9
10 54 Nouwen Johnny   L 5424 RT Glosso Peugeot 205 8
11 94 Taels Harry   A 4362 RT Glosso Peugeot 309 Gti 7
12 60 Demandt Benny   L 5694 Limburg Racing Opel Kadett 6
13 69 Barhoorn Peter   B 1388 AK Zavelenborre Ford Escort 5
14 71 Driesen Jan   A 4324 RT Glosso BMW E30 4
15 78 Bellen Johan   L 5423 NR Trommelke Opel Manta 3
16 79 Segers Peter   A 5263 RT Glosso Peugeot 205 Gti 2
17 91 Snoeys Andre   A 6123 O.T.R.T. Ford Escort 1
18 99 Blockx Jelle   A 6815 O.T.R.T. Opel Corsa 1
19 86 Leysen Andy   A 6826 O.T.R.T. BMW 325 1
20 87 Van Hulst Joep   A 6824 RT Glosso Opel Corsa 1
21 92 De Jongh Annick   A 6806 RT Glosso Opel Corsa 1
22 97 Rondags Davy   L 6659 Limburg Racing Opel Astra 1
23 93 Vanroy Kristof   L 5434 NR Trommelke BMW E36 1
24 63 Vancayseele Christophe   W 5138 O.T.R.T. CitroŽn ZX  
               
Uitslag Klasse C
Pl. Nr. Name driver   Lic. Club Car Ch.Pnt.
1 128 Van Nunspeet Steven   L 6655 Limburg Racing Honda CRX 20
2 106 Bielen Jeroen   L 5606 Trommelke Volvo 480 17
3 125 Garlisi Adriano   L 6657 Limburg Racing Peugeot 205 Gti 15
4 142 Dierckx Nick   A 6829 RT Glosso Peugeot 205 14
5 133 Vanerom Wesley   A 1643 RT Glosso Peugeot 205 13
6 124 Vanroy Werner   L 4653 Limburg Racing Peugeot 205 12
7 177 Vandeweerdt Joep   L 5697 Limburg Racing Honda Civic 11
8 111 Vervoort Stefan   L 5919 V.V.G. VW Golf2 10
9 126 De Busser Jef   A 4378 R.T. Titanic Ford Sierra 9
10 119 Van de Weyer Stijn   A 6193 NR Trommelke Opel Ascona 8
11 123 Bertels Kevin   A 2903 O.T.R.T. VW Golf II 7
12 141 Bastiaensen An   A 6828 RT Glosso Opel Corsa 6
13 130 Lauwers Anthony   L 6676 Limburg Racing Mitsubishi Colt 5
14 116 Potargent Rudi   L 4661 Limburg Racing Ford FiŽsta 4
15 150 De Braekeleer Bart   B 5832 AK Zavelenborre Ford Sierra 3
16 131 Albrecht Henri   L 5946 Limburg Racing CitroŽn AX GT 2
17 129 Vanbets Anne-Marie   L 6649 Limburg Racing Audi Coupe 1
18 132 Luyten Danny   L 6658 Limburg Racing Peugeot 205 1
19 114 Lambrix Arthur   L 5689 Limburg Racing VW Golf  
20 105 Ceusters Kenny   A 4382 RT Glosso VW Golf Gti  
21 110 Nouwen Bjorn   L 5630 RT Glosso Peugeot 205