VAS Rallycross Maasmechelen
1 september 2007
             
VAS REGIONAAL RALLYCROSS KAMPIOENSCHAP
zaterdag 1 september 2007 OFFICIňLE UITSLAG
Uitslag Klasse A
Pl. Nr. Name driver   Lic. Club Car Ch.Pnt.
1 2 Simons Jacky   L 1293 Toyota Corolla GT Limburg Racing 20
24 24 Remans Dennis   L 5698 CitroŽn Saxo Limburg Racing 17
6 6 Vanhove Martijn   L 5993 Toyota MR2 Trommelke 15
4 3 Coppens Ludo   A 1960 Seat Ibiza RT Glosso 14
5 1 Roumans Pascal   L 4140 Ford Escort Limburg Racing 13
6 5 De Keyser Joris   O 3779 Toyota Yaris Duindistel 12
7 4 Van Ratingen Marco   L 5971 Toyota MR 2 Trommelke 11
8 28 Van Uden Rob   A 6172 Opel Corsa GS RT Glosso 10
9 11 Van Schaik Dennis   L 5696 Toyota Yaris Limburg Racing 9
10 14 Van Weereld Eric   A 5217 Ford Ka O.T.R.T. 8
11 10 Verstraeten Jean-Pierre   L 5944 Toyota Starlet NR Trommelke 7
12 13 Vanerom Matieu   A 4870 Peugeot 205 RT Glosso 6
13 34 Vansloen Tom   A 5496 Honda CRX RT Glosso 5
14 12 Rondags Peter   L 6124 Mazda 323 NR Trommelke 4
15 30 De Boeck Luc   0 Lada Samara RT Glosso 3
16 15 Weytjens Marc   L 2458 Ford Escort XR3i Limburg Racing 2
17 17 Mangelschots Astrid   A 5276 CitroŽn AX O.T.R.T. 1
18 32 Dierckx Patrick   A 6827 VW Golf C.R.R.T. 1
19 27 Dubois Jean-Marie   LG 5130 Peugeot 205 Gti Limburg Racing 1
20 19 Verschooren Harry   A 1321 Peugeot 205 Rallye O.T.R.T. 1
21 29 Van Schaik Maickel   L 5695 Toyota Yaris NR Trommelke 1
  21 Brems NoŽl   A 5213 VW Polo O.T.R.T.  
  16 Elaut DaniŽl   O 1655 VW Golf Duindistel  
               
Uitslag Klasse B
Pl. Nr. Name driver   Lic. Club Car Ch.Pnt.
1 51 Henckens Roel   L 3006 Opel Corsa Limburg Racing 20
2 80 Smets Kristof   L 5924 Seat Ibiza Kitcar NR Trommelke 17
3 90 Geebelen Andreas   L 1508 Peugeot 206 Maxi Atlantic 15
4 58 Daemen Eddy   A 6175 Volvo 240 RT Glosso 14
5 81 GabriŽls Davy   A 6188 Mitsubishi Colt O.T.R.T. 13
6 55 Triekels Ludo   L 5626 BMW E30 Limburg Racing 12
7 57 Hulselmans Michel   A 2066 Peugeot 205 Gti RT Glosso 11
8 69 Barhoorn Peter   B 1388 Ford Escort AK Zavelenborre 10
9 82 Kumps Marc   B 1382 Ford Escort AK Zavelenborre 9
10 54 Nouwen Johnny   L 5424 Peugeot 205 RT Glosso 8
11 56 Vanhese Marc   L 5609 Opel Kadett Trommelke 7
12 71 Driesen Jan   A 4324 BMW E30 RT Glosso 6
13 76 Vangeneugden Ludo   L 6652 Opel Astra NR Trommelke 5
14 95 Salden Bertie   L4154 VW Golf Limburg Racing 4
15 99 Blockx Jelle   A 6815 Opel Corsa O.T.R.T. 3
16 86 Leysen Andy   A 6826 BMW 325 O.T.R.T. 2
17 63 Vancayseele Christophe   W 5138 CitroŽn ZX O.T.R.T. 1
18 94 Taels Harry   A 4362 Peugeot 309 Gti RT Glosso 1
19 60 Demandt Benny   L 5694 Opel Kadett Limburg Racing 1
20 83 Russo Carmelo   L 6656 Fiat Coupť Limburg Racing 1
21 91 Snoeys Andre   A 6123 Ford Escort O.T.R.T. 1
22 78 Bellen Johan   L 5423 Opel Manta NR Trommelke 1
23 85 Cuyves Dirk   A 1410 Ford Escort RS RT Glosso 1
24 75 Valckx Luc   A 2517 BMW318 RT Glosso 1
25 64 Verhooghe Stef   L 5923 Opel Corsa Limburg Racing 1
26 92 De Jongh Annick   A 6806 Opel Corsa RT Glosso 1
27 97 Rondags Davy   L 6659 Opel Astra Limburg Racing 1
  72 Vanderheyden Filip   A 6170 Ford Escort MK2 RT Glosso  
  87 Van Hulst Joep   A 6824 Opel Corsa RT Glosso  
               
Uitslag Klasse C
Pl. Nr. Name driver   Lic. Club Car Ch.Pnt.
1 128 Van Nunspeet Steven   L 6655 Honda CRX Limburg Racing 20
2 105 Ceusters Kenny   A 4382 VW Golf Gti RT Glosso 17
3 106 Bielen Jeroen   L 5606 Volvo 480 Trommelke 15
4 109 Marchand Tommy   B 5815 Peugeot 205 AK Zavelenborre 14
5 142 Dierckx Nick   A 6829 Peugeot 205 RT Glosso 13
6 124 Vanroy Werner   L 4653 Peugeot 205 Limburg Racing 12
7 132 Luyten Danny   L 6658 Peugeot 205 Limburg Racing 11
8 126 De Busser Jef   A 4378 Ford Sierra R.T. Titanic 10
9 107 Bielen Christof   L 5949 Volvo 242 Trommelke 9
10 110 Nouwen Bjorn   L 5630 Peugeot 205 RT Glosso 8
11 123 Bertels Kevin   A 2903 VW Golf II O.T.R.T. 7
12 121 Stevens JoŽl   L 6650 Peugeot 205 Limburg Racing 6
13 118 De Buck Eddy   O 1488 Ford Escort Duindistel 5
14 114 Lambrix Arthur   L 5689 VW Golf Limburg Racing 4
15 133 Vanerom Wesley   A 1643 Peugeot 205 RT Glosso 3
16 120 Vandersmissen Jan   A 5214 CitroŽn AX O.T.R.T. 2
17 122 Nulens Djoere   L 6663 Opel Kadett NR Trommelke 1
18 140 Beenen Pedro   L 7018 Toyota MR 2 NR Trommelke 1
19 127 Croes Tony   B 3469 Ford Sierra AK Zavelenborre 1
20 130 Lauwers Anthony   L 6676 Mitsubishi Colt Limburg Racing 1
21 129 Vanbets Anne-Marie   L 6649 Audi Coupe Limburg Racing 1
22 131 Albrecht Henri   L 5946 CitroŽn AX GT Limburg Racing 1
  177 Vandeweerdt Joep   L 5697 Honda Civic Limburg Racing  
  116 Potargent Rudi   L 4661 Ford FiŽsta Limburg Racing  
  125 Garlisi Adriano   L 6657 Peugeot 205 Gti Limburg Racing  
  141 Bastiaensen An   A 6828 Opel Corsa RT Glosso