VAS Rallycross Arendonk
8 JUNI 2008
             
VAS REGIONAAL RALLYCROSS KAMPIOENSCHAP
zondag 8 juni 2008 OFFICIňLE UITSLAG
Uitslag Klasse A
Pl. Nr. Name driver   Lic. Club Car Ch.Pnt.
1 2 Roumans Pascal   L 4140 Ford Escort Limburg Racing 20
2 28 Vroom Kristof   A 6852 Honda Civic O.T.R.T. 17
3 5 Coppens Ludo   A 1960 Seat Ibiza RT Glosso 15
4 3 Van Ratingen Marco   L 5971 Toyota MR 2 Trommelke 14
5 33 De Keyser Joris   O 3779 Toyota Yaris Duindistel 13
6 25 Van Nunspeet Steven   L 6655 Honda Civic Limburg Racing 12
7 17 Verstraeten Jean-Pierre   L 5944 Toyota Starlet NR Trommelke 11
8 44 Van Laer Robin   A 6811 Peugeot 205 R.T. Titanic 10
9 12 De Brouwer Mark   A 6805 Seat Ibiza RT Glosso 9
10 6 Vanhove Martijn   L 5993 Toyota MR2 Trommelke 8
11 9 Van Uden Rob   A 6172 Opel Corsa GS RT Glosso 7
12 16 Elaut DaniŽl   O 1655 VW Golf Duindistel 6
13 20 Mangelschots Astrid   A 5276 CitroŽn AX R.T. Titanic 5
14 11 Vanerom Matieu   A 4870 Peugeot 205 RT Glosso 4
15 34 De Keyser Marc   O 3800 Toyota Yaris Duindistel 3
16 27 Anthony Guy   A 2420 Honda Civic R.T. Titanic 2
17 30 Dierckx Patrick   A 6827 Seat Ibiza C.R.R.T. 1
  15 Verschooren Harry   A 1321 Peugeot 205 Rallye O.T.R.T.  
               
Uitslag Klasse B
Pl. Nr. Name driver   Lic. Club Car Ch.Pnt.
1 53 GabriŽls Davy   A 6188 Mitsubishi Colt O.T.R.T. 20
2 81 Ceusters Kenny   A 4382 VW Golf RT Glosso 17
3 88 Mertens Jef   A 6190 Opel Astra O.T.R.T. 15
4 52 Triekels Ludo   L 5626 BMW E30 Limburg Racing 14
5 51 Henckens Roel   L 3006 Opel Corsa NR Trommelke 13
6 75 De Beuckelaer Ludo   A 3045 Opel Corsa O.T.R.T. 12
7 59 Vangeneugden Ludo   L 6652 Volvo 242 NR Trommelke 11
8 54 Vanhese Marc   L 5609 Opel Kadett Trommelke 10
9 99 Bielen Jeroen   L 5606 Volvo 480 NR Trommelke 9
10 82 Dubois Jean-Marie   L 6654 Peugeot 205 Gti Limburg Racing 8
11 76 Wilkinson Eric   A 1781 Opel Corsa O.T.R.T. 7
12 95 Bammens Kris   L 7038 Peugeot 205 NR Trommelke 6
13 83 Luyten Danny   L 6658 Peugeot 205 Limburg Racing 5
14 67 Driesen Jan   A 4324 BMW E30 RT Glosso 4
15 71 Vancayseele Christophe   W 5138 CitroŽn ZX O.T.R.T. 3
16 74 Rondags Davy   L 6659 Opel Astra Limburg Racing 2
17 66 Demandt Benny   L 5694 Opel Corsa Limburg Racing 1
18 94 Leuzzi Fausto   L 7040 VW Golf Trommelke 1
19 73 Taels Harry   A 4362 Peugeot 309 Gti RT Glosso 1
20 89 Garlisi Adriano   L 6657 Peugeot 205 Gti Limburg Racing 1
21 93 Dierckx Stephan   A 6862 BMW E30 RT Glosso 1
22 56 Hulselmans Michel   A 2066 Peugeot 205 Gti RT Glosso 1
23 87 Van Hulst Joep   A 6824 Opel Corsa RT Glosso 1
24 78 Valckx Luc   A 2517 BMW318 RT Glosso 1
25 98 Willems Jeroen   A 5290 VW Corrado RT Glosso 1
26 77 De Jongh Annick   A 6806 Opel Corsa RT Glosso 1
27 97 Bastiaensen An   A 6828 Nissan Sunny RT Glosso 1
28 72 Leenders Jacky   L 7074 Ford Escort Limburg Racing 1
29 86 Leysen Andy   A 6826 BMW 325 O.T.R.T. 1
30 70 Ooms Tom   A 3059 VW Golf RT Glosso 1
  79 Russo Carmelo   L 6656 Fiat Bravo Limburg Racing  
  92 Rondags Franky   L 7058 Opel Corsa Limburg Racing  
  96 Baelus Filip   A 2564 Volvo 360 O.T.R.T.  
  69 Blockx Jelle   A 6815 Opel Corsa O.T.R.T.  
               
Uitslag Klasse C
Pl. Nr. Name driver   Lic. Club Car Ch.Pnt.
1 119 Christiaensen Johnny   A 6171 Opel Astra RT Glosso 20
2 104 Dierckx Nick   A 6829 Peugeot 205 RT Glosso 17
3 135 Kroon Renť   L 7055 Honda CRX Limburg Racing 15
4 129 In De Braekt Paul   L 5922 Opel Corsa Limburg Racing 14
5 122 Nulens Djoere   L 6663 Opel Kadett NR Trommelke 13
6 121 Stevens JoŽl   L 6650 Peugeot 205 Limburg Racing 12
7 109 Bertels Kevin   A 2903 VW Golf II O.T.R.T. 11
8 136 Vanderhaegen Tonny   A 6859 VW Golf RT Glosso 10
9 125 Vanderheyden Steven   L 7043 Audi Coupe NR Trommelke 9
10 118 Lambrix Arthur   L 5689 VW Golf NR Trommelke 8
11 127 Stevens Joachim   L 7056 Opel Corsa Limburg Racing 7
12 112 De Busser Jef   A 4378 Ford Sierra R.T. Titanic 6
13 120 Lauwers Anthony   L 6676 Mitsubishi Colt NR Trommelke 5
14 137 Dufraing Tom   A 6860 Opel Corsa RT Glosso 4
15 125 Vanderheyden Steven   L 7043 Audi Coupe NR Trommelke 3
  107 Bielen Christof   L 5949 Volvo 242 Trommelke