VAS Rallycross Arendonk
24 AUGUSTUS 2008
             
VAS REGIONAAL RALLYCROSS KAMPIOENSCHAP
zondag 24 augustus 2008 OFFICIňLE UITSLAG
Uitslag Klasse A
Pl. Nr. Name driver   Lic. Club Car Ch.Pnt.
1 3 Van Ratingen Marco   L 5971 Toyota MR 2 Trommelke 20
2 33 De Keyser Joris   O 3779 Toyota Yaris Duindistel 17
3 28 Vroom Kristof   A 6852 Honda Civic O.T.R.T. 15
4 25 Van Nunspeet Steven   L 6655 Honda Civic Limburg Racing 14
5 2 Roumans Pascal   L 4140 Ford Escort Limburg Racing 13
6 6 Vanhove Martijn   L 5993 Toyota MR2 Trommelke 12
7 5 Coppens Ludo   A 1960 Seat Ibiza RT Glosso 11
8 21 Simons Jacky   L 1293 Toyota Corolla GT Limburg Racing 10
9 9 Van Uden Rob   A 6172 Opel Corsa GS RT Glosso 9
10 11 Vanerom Matieu   A 4870 Peugeot 205 RT Glosso 8
11 17 Verstraeten Jean-Pierre   L 5944 Toyota Starlet NR Trommelke 7
12 44 Van Laer Robin   A 6811 Peugeot 205 R.T. Titanic 6
13 16 Elaut DaniŽl   O 1655 VW Golf Duindistel 5
14 34 De Keyser Marc   O 3800 Toyota Yaris Duindistel 4
15 20 Mangelschots Astrid   A 5276 CitroŽn AX R.T. Titanic 3
16 15 Verschooren Harry   A 1321 Peugeot 205 Rallye O.T.R.T. 2
  31 Dierckx Patrick   A 6827 Seat Ibiza C.R.R.T.  
               
Uitslag Klasse B
Pl. Nr. Name driver   Lic. Club Car Ch.Pnt.
1 51 Henckens Roel   L 3006 Opel Corsa NR Trommelke 20
2 75 De Beuckelaer Ludo   A 3045 Opel Corsa O.T.R.T. 17
3 54 Vanhese Marc   L 5609 Opel Kadett Trommelke 15
4 95 Bammens Kris   L 7038 Peugeot 205 NR Trommelke 14
5 88 Mertens Jef   A 6190 Opel Astra O.T.R.T. 13
6 52 Triekels Ludo   L 5626 BMW E30 Limburg Racing 12
7 68 Vancayseele Christophe   W 5138 CitroŽn ZX O.T.R.T. 11
8 90 Vanweereld Eric   A 5217 Ford Ka O.T.R.T. 10
9 94 Leuzzi Fausto   L 7040 VW Golf Trommelke 9
10 99 Bielen Jeroen   L 5606 Volvo 480 NR Trommelke 8
11 69 Blockx Jelle   A 6815 Opel Corsa O.T.R.T. 7
12 81 Ceusters Kenny   A 4382 VW Golf RT Glosso 6
13 83 Luyten Danny   L 6658 Peugeot 205 Limburg Racing 5
14 74 Rondags Davy   L 6659 Opel Astra Limburg Racing 4
15 98 Willems Jeroen   A 5290 VW Corrado RT Glosso 3
16 56 Hulselmans Michel   A 2066 Peugeot 205 Gti RT Glosso 2
17 57 Van Hulst Joep   A 6824 Opel Corsa RT Glosso 1
18 92 Rondags Franky   L 7058 Opel Corsa Limburg Racing 1
19 77 De Jongh Annick   A 6806 Opel Corsa RT Glosso 1
20 86 Leysen Andy   A 6826 BMW 325 O.T.R.T. 1
21 63 Leenders Jacky   L 7074 Ford Escort Limburg Racing 1
22 96 Baelus Filip   A 2564 Volvo 360 O.T.R.T. 1
23 67 Driesen Jan   A 4324 BMW E30 RT Glosso 1
24 66 Demandt Benny   L 5694 BMW 318 Limburg Racing 1
  76 Wilkinson Eric   A 1781 Opel Corsa O.T.R.T.  
  97 Bastiaensen An   A 6828 Nissan Sunny RT Glosso  
  53 GabriŽls Davy   A 6188 Mitsubishi Colt O.T.R.T.  
               
Uitslag Klasse C
Pl. Nr. Name driver   Lic. Club Car Ch.Pnt.
1 104 Dierckx Nick   A 6829 Peugeot 205 RT Glosso 20
2 129 In De Braekt Paul   L 5922 Opel Corsa Limburg Racing 17
3 128 Verstreepen Rigo   A 6856 Peugeot 306 XSI R.T. Titanic 15
4 109 Bertels Kevin   A 2903 VW Golf II O.T.R.T. 14
5 107 Bielen Christof   L 5949 Volvo 242 Trommelke 13
6 119 Christiaensen Johnny   A 6171 Opel Astra RT Glosso 12
7 127 Stevens Joachim   L 7056 Opel Corsa Limburg Racing 11
8 136 Vanderhaegen Tonny   A 6859 VW Golf RT Glosso 10
9 112 De Busser Jef   A 4378 Ford Sierra R.T. Titanic 9
10 118 Lambrix Arthur   L 5689 VW Golf NR Trommelke 8
11 122 Nulens Djoere   L 6663 Opel Kadett NR Trommelke 7
12 120 Lauwers Anthony   L 6676 Mitsubishi Colt NR Trommelke 6
13 137 Dufraing Tom   A 6860 Opel Corsa RT Glosso 5
14 125 Vanderheyden Steven   L 7043 Audi Coupe NR Trommelke 4
15 123 Albrecht Henri   L 5946 VW Golf Limburg Racing 3