►Slalom Du Pays Vert Ath◄
<><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><
DATUM/TIJD: 14/09/2008
TELLEND VOOR: VASAF Kampioenschap
Championnat CSAP Brabant - CSAP Hainaut - 
ORGANISATIE: Ath Racing ASBL
WEDSTRIJDLEIDER:  ---
REKENKAMER:  ---
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------        
UITSLAG PER KLASSE
Pl. Nr. Naam Verg. Klub Wagen Tijd
Divisie 1 Klasse 1
1 33 CHAMBON DENIS BT1387 BELGIAN V SYLVIA RIOT 2:32.07
2 4 BECARREN PATRIC BT1503 ARD A 112 Abart 2:37.63
3 99 WELLENS PETER AN2099 URRT CITROEN AX 2:43.31
4 45 *CEUSTERS DANY VB6363 OMCB A 112 2:43.93
5 204 THIBAUT MONIQUE BT1522* ARD A 112 Abart 2:45.98
6 9 DELCOIGNE DINO HT3272 R.T. Coll FIAT UNO 3:01.02
7 450 *CEUSTERS JENS VB6364 OMCB A 112 3:09.85
Divisie 1 Klasse 2
1 232 DELHEZ STEPHANE NA9401 NEW RACIN CITROEN AX 2:36.17
2 17 TUTS WILLY LI1872 BOKKENRIJ OPEL CORSA 2:37.93
3 18 ROCH JOSEPH BT1828 Ice Pol R PEUGEOT 106 2:38.75
4 16 ROMMELAERE MICH WV1365 AC Seagul ROVER 114 G 2:45.17
5 111 HERCHUEE NICOLA HT2003 ATH RACIN AUSTIN METR 2:54.54
6 100 *BLATON LUDOVIC HT2151 MUYG PEUGEOT 106 3:06.14
7 32 DELHEZ ROGER NA8595 NEW RACIN CITROEN AX 3:12.13
8 97 *LEJEUNE MARVIN HT2327 ESTINNES CITROEN C2 3:20.14
Divisie 1 Klasse 3
1 7 SUFFELEERS JELR LG5812 LES VOLAN SUZUKI IGNI 2:31.04
2 37 PEREMANS PAUL BT1489 BELGIAN V VW POLO G 4 2:31.79
3 8 KNOCKAERT DAVY WV4013 Atlantic OPEL ASCONA 2:48.23
4 24 MARY GEORGES HT2690 BRAINE AU OPEL ASTRA 3:01.75
Divisie 2 Klasse 4
1 21 LAUWERS KENNY OV4592 DUINDISTE AUSTIN MINI 2:29.71
2 40 VERSTRAETEN GIL BT1507 ARD VW POLO GT 2:31.08
3 51 MAILLARD THIERR HT2568 R.T. Coll OPEL CORSA 2:32.63
4 15 VERAEGHE ERIC HT2566 R.T. Coll OPEL CORSA 2:37.21
5 140 VERSTRAETEN ERI 1J20648 - VW POLO GT 2:57.54
6 43 CHAMPENOIS OLIV HT2142 AC FROIDC PEUGEOT 106 3:01.12
Divisie 2 Klasse 5
1 64 DEWIL JOHAN LI5480 Zavelenbo PEUGEOT 205 2:31.49
2 63 PICRY PASCAL HT2571 R.T. Coll PEUGEOT 205 2:34.81
3 104 LEEUW MEHDI HT2013 ATH RACIN OPEL CORSA 3:14.60
Divisie 3 Klasse 6
1 69 DEBRAEKELEER BA VB5832 Zavelenbo VW SUPER PO 2:12.86
2 28 VAN HAVENBERGH VB3473 Zavelenbo VW POLO 2:21.96
3 72 RIBBENS JURGEN AN1501 NNRT VW POLO 2:23.60
4 78 VANDERHAUWAERT HT2574 R.T. Coll MINI PET 2:27.41
5 14 VERMEULEN STIJN LI6665 TROMMELKE FIAT PUNTO 2:33.83
6 54 JORISSEN PATRIC LI7008 TROMMELKE FIAT PUNTO 2:36.48
Divisie 3 Klasse 7
1 77 TASTENOY ERIK VB1378 BELGIAN A AUDI 50 TTS 2:13.04
2 74 COCQUEREAUMONT HT2572 R.T. Coll MINI TOF 2:16.06
3 88 LEBEGGE MARC VB1563 Zavelenbo MINI MXO 2:17.97
4 81 CROES TONY VB3469 Zavelenbo VW POLO 2:18.71
5 79 LEHOUCQ GEOFFRE HT2562 R.T. Coll MINI MAO 2:20.24
6 288 DEWIL PETER LI4126 Zavelenbo MINI MXO 2:22.52
7 231 AUPAIX INGRID HT2001* ATH RACIN MINI COOPER 2:32.70
8 31 AUPAIX JACQUES HT2000 ATH RACIN MINI COOPER 2:35.63
Divisie 3 Klasse 8
1 86 DEGALLAIX BENOI HT2603 Tornacum PEUGEOT 106 2:15.73
2 83 WILMET BERNARD HT2321 ESTINNES PEUGEOT 104 2:18.54
Divisie 3 Klasse 9
1 90 LEHOUCQ BROR HT2564 R.T. Coll OPEL KADETT 2:20.42
2 66 BRONCKART JOS LI7007 BOKKENRIJ RENAULT CLI 2:35.04