VAS Rallycross Arendonk
26 APRIL 2009
             
VAS REGIONAAL RALLYCROSS KAMPIOENSCHAP
zondag 26 april 2009 OFFICIňLE UITSLAG
Uitslag Klasse A
Pl. Nr. Name driver   Lic. Club Car Ch.Pnt.
1 33 De Keyser Joris   O 3779 Toyota Yaris Duindistel 20
2 6 Van Nunspeet Steven   L 6655 Honda Civic Limburg Racing 17
3 2 Roumans Pascal   L 4140 Ford Escort Limburg Racing 15
4 19 Anthony Guy   A 2420 Honda Civic R.T. Titanic 14
5 5 Vroom Kristof   A 6852 Honda Civic O.T.R.T. 13
6 1 Van Ratingen Marco   L 5971 Toyota MR 2 Trommelke 12
7 28 Geudens Stefan   A 7480 Toyota Corolla GT RT Glosso 11
8 8 Verstraeten Jean-Pierre   L 5944 Toyota Corolla GT NR Trommelke 10
9 23 Hiemeleers Benny   0 Honda Civic O.T.R.T. 9
10 10 Vanhove Martijn   L 5993 Toyota MR2 Trommelke 8
11 15 De Brouwer Mark   A 6805 Seat Ibiza RT Glosso 7
12 9 Van Uden Rob   A 6172 Opel Corsa GS RT Glosso 6
13 12 Elaut DaniŽl   O 1655 VW Golf Duindistel 5
14 26 Ooms Tom   A 3059 VW Golf RT Glosso 4
15 36 Lommers Stephan   A 6851 Ford Fiesta O.T.R.T. 3
16 20 Verschooren Harry   A 1321 Peugeot 205 Rallye O.T.R.T. 2
17 37 De Bie Marc   A 7427 Opel Corsa R.T. Titanic 1
  13 Van Laer Robin   A 6811 Peugeot 206 R.T. Titanic  
  29 In De Braekt Paul   L 5922 Opel Corsa Limburg Racing  
  22 Dierckx Patrick   A 6827 Seat Ibiza C.R.R.T.  
  21 De Keyser Marc   O 3800 Toyota Yaris Duindistel  
               
Uitslag Klasse B
Pl. Nr. Name driver   Lic. Club Car Ch.Pnt.
1 107 Triekels Ludo   L 5626 BMW E30 Limburg Racing 20
2 109 Bielen Jeroen   L 5606 Volvo 480 NR Trommelke 17
3 102 Henckens Roel   L 3006 Opel Corsa NR Trommelke 15
4 108 GabriŽls Davy   A 6188 Mitsubishi Colt O.T.R.T. 14
5 103 Vanhese Marc   L 5609 Opel Kadett Trommelke 13
6 101 De Beuckelaer Ludo   A 3045 Opel Corsa O.T.R.T. 12
7 105 Bammens Kris   L 7038 Peugeot 205 NR Trommelke 11
8 116 Vancayseele Christophe   W 5138 CitroŽn ZX O.T.R.T. 10
9 126 Van Hulst Joep   A 6824 Opel Corsa RT Glosso 9
10 113 Hulselmans Michel   A 2066 Peugeot 205 Gti RT Glosso 8
11 104 Mertens Jef   A 6190 Opel Astra O.T.R.T. 7
12 129 Snoeys Nick   A 7413 Ford Ka O.T.R.T. 6
13 136 Gielen Peter   L 7034 Opel Corsa NR Trommelke 5
14 127 Garlisi Adriano   L 6657 Peugeot 205 Gti Limburg Racing 4
15 152 Wilkinson Eric   A 1781 Opel Corsa O.T.R.T. 3
16 111 Vangeneugden Henry   L 1067 Volvo 242 NR Trommelke 2
17 125 De Jongh Annick   A 6806 Opel Corsa RT Glosso 1
18 115 Leuzzi Fausto   L 7040 VW Golf Trommelke 1
19 114 Driesen Jan   A 4324 BMW E30 RT Glosso 1
20 148 Coppens Ludo   A 1960 Seat Ibiza RT Glosso 1
21 124 Bielen Christof   L 5949 Volvo 242 NR Trommelke 1
22 123 Rondags Davy   L 6659 VW Golf Limburg Racing 1
23 144 De Braekeleer Bart   B 5832 VW Golf AK Zavelenborre 1
24 149 Soetens Jan   A 6127 Nissan Sunny RT Glosso 1
25 117 Luyten Danny   L 6658 Peugeot 205 Limburg Racing 1
26 190 Jacobs Jelle   L 7311 Ford Sierra NR Trommelke 1
27 122 Leysen Andy   A 6826 BMW 528 O.T.R.T. 1
28 164 Vervoort Stefan   L 7074 Vauxhall Carlton V.V.G. 1
               
Uitslag Klasse C
Pl. Nr. Name driver   Lic. Club Car Ch.Pnt.
1 232 Lenaerts Ben   L 7321 Honda CRX Limburg Racing 20
2 237 Verstreepen Rigo   A 6856 Peugeot 306 XSI R.T. Titanic 17
3 227 Keymis Bart   L 7318 Honda CRX NR Trommelke 15
4 207 Bertels Kevin   A 2903 VW Golf II RT Glosso 14
5 205 De Busser Jef   A 4378 Ford Sierra R.T. Titanic 13
6 223 Driesen Jos   L 7314 Toyota Corolla GT NR Trommelke 12
7 226 Matheussen Gert   A 5208 VW Golf RT Glosso 11
8 228 Lauwers Frans   L 7313 Toyota MR2 Trommelke 10
9 222 Van Bael Ilse   A 7410 VW Golf R.T. Titanic 9
10 230 Anthonissen Helmut   A 6896 BMW 528 O.T.R.T. 8
  206 Nulens Djoere   L 6663 Opel Kadett NR Trommelke  
  225 Peeters Daniel   L 7315 Ford Fiesta NR Trommelke