VAS Rallycross Arendonk
31 mei 2009
             
VAS REGIONAAL RALLYCROSS KAMPIOENSCHAP
zondag 31 mei 2009 OFFICIňLE UITSLAG
Uitslag Klasse A
Pl. Nr. Name driver   Lic. Club Car Ch.Pnt.
1 2 Roumans Pascal   L 4140 Ford Escort Limburg Racing 20
2 28 Geudens Stefan   A 7480 Toyota Corolla GT RT Glosso 17
3 6 Van Nunspeet Steven   L 6655 Honda Civic Limburg Racing 15
4 10 Vanhove Martijn   L 5993 Toyota MR2 Trommelke 14
5 1 Van Ratingen Marco   L 5971 Toyota MR 2 Trommelke 13
6 19 Anthony Guy   A 2420 Honda Civic R.T. Titanic 12
7 33 De Keyser Joris   O 3779 Toyota Yaris Duindistel 11
8 29 In De Braekt Paul   L 5922 Opel Corsa Limburg Racing 10
9 13 Van Laer Robin   A 6811 Peugeot 206 R.T. Titanic 9
10 12 Elaut DaniŽl   O 1655 VW Golf Duindistel 8
11 9 Van Uden Rob   A 6172 Opel Corsa GS RT Glosso 7
12 35 Valckx Wim   A 2981 Lada Samara RT Glosso 6
13 26 Ooms Tom   A 3059 VW Golf RT Glosso 5
14 36 Lommers Stephan   A 6851 Ford Fiesta O.T.R.T. 4
15 21 De Keyser Marc   O 3800 Toyota Yaris Duindistel 3
16 20 Verschooren Harry   A 1321 Peugeot 205 Rallye O.T.R.T. 2
17 37 De Bie Marc   A 7427 Opel Corsa R.T. Titanic 1
               
Uitslag Klasse B
Pl. Nr. Name driver   Lic. Club Car Ch.Pnt.
1 103 Vanhese Marc   L 5609 Opel Kadett Trommelke 20
2 107 Triekels Ludo   L 5626 BMW E30 Limburg Racing 17
3 102 Henckens Roel   L 3006 Opel Corsa NR Trommelke 15
4 104 Mertens Jef   A 6190 Opel Astra O.T.R.T. 14
5 136 Gielen Peter   L 7034 Opel Corsa NR Trommelke 13
6 101 De Beuckelaer Ludo   A 3045 Opel Corsa O.T.R.T. 12
7 108 GabriŽls Davy   A 6188 Mitsubishi Colt O.T.R.T. 11
8 118 Blockx Jelle   A 6815 Opel Corsa O.T.R.T. 10
9 116 Vancayseele Christophe   W 5138 CitroŽn ZX O.T.R.T. 9
10 126 Van Hulst Joep   A 6824 Opel Corsa RT Glosso 8
11 109 Bielen Jeroen   L 5606 Volvo 480 NR Trommelke 7
12 113 Hulselmans Michel   A 2066 Peugeot 205 Gti RT Glosso 6
13 115 Leuzzi Fausto   L 7040 VW Golf Trommelke 5
14 124 Bielen Christof   L 5949 Volvo 242 NR Trommelke 4
15 123 Rondags Davy   L 6659 Opel Astra Limburg Racing 3
16 140 Keller Dirk   A 3482 VW Golf R.T. Titanic 2
17 105 Bammens Kris   L 7038 Peugeot 205 NR Trommelke 1
18 149 Soetens Jan   A 6127 Nissan Sunny RT Glosso 1
19 125 De Jongh Annick   A 6806 Opel Corsa RT Glosso 1
20 129 Snoeys Nick   A 7413 Ford Ka O.T.R.T. 1
21 114 Driesen Jan   A 4324 BMW E30 RT Glosso 1
22 190 Jacobs Jelle   L 7311 Ford Sierra NR Trommelke 1
23 122 Leysen Andy   A 6826 BMW 528 O.T.R.T. 1
24 153 Leenders Jacky   L 7074 Ford Escort Limburg Racing 1
  119 Vanweereld Eric   A 5217 Ford Ka O.T.R.T.  
  127 Garlisi Adriano   L 6657 Peugeot 205 Gti Limburg Racing  
  138 Geebelen Andreas   L 1508 Peugeot 206 Maxi NR Trommelke  
               
Uitslag Klasse C
Pl. Nr. Name driver   Lic. Club Car Ch.Pnt.
1 232 Lenaerts Ben   L 7321 Honda CRX Limburg Racing 20
2 207 Bertels Kevin   A 2903 VW Golf II RT Glosso 17
3 226 Matheussen Gert   A 5208 VW Golf RT Glosso 15
4 237 Verstreepen Rigo   A 6856 Peugeot 306 XSI R.T. Titanic 14
5 227 Keymis Bart   L 7318 Honda CRX NR Trommelke 13
6 228 Lauwers Frans   L 7313 Toyota MR2 Trommelke 12
7 223 Driesen Jos   L 7314 Toyota Corolla GT NR Trommelke 11
8 205 De Busser Jef   A 4378 Ford Sierra R.T. Titanic 10
9 222 Van Bael Ilse   A 7410 VW Golf RT Glosso 9
10 230 Anthonissen Helmut   A 6896 BMW 528 O.T.R.T. 8
11 278 Meeus Ari   A 6145 Ford Taunus R.T. Titanic 7
  225 Peeters Daniel   L 7315 Ford Fiesta NR Trommelke