VAS Rallycross Arendonk
22/8/2010
             
VAS REGIONAAL RALLYCROSS KAMPIOENSCHAP
zondag 22 augustus 2010 OFFICIňLE UITSLAG
Uitslag Klasse A
Pl. Nr. Name driver   Lic. Club Car Ch.Pnt.
1 46 Teelen Yves   L 7358 CitroŽn Saxo NR Trommelke 20
2 3 Van Ratingen Marco   L 5971 Toyota MR 2 Trommelke 17
3 34 Stouten Bart   L 7359 Toyota Yaris NR Trommelke 15
4 2 Van Nunspeet Steven   L 6655 Honda Civic Limburg Racing 14
5 64 Lenaerts Ben   L 7321 Honda CRX NR Trommelke 13
6 7 Geudens Stefan   A 7480 Toyota Corolla GT RT Glosso 12
7 40 Anthony Guy   A 2420 Honda Civic R.T. Titanic 11
8 5 Verstraeten Jean-Pierre   L 5944 Toyota Corolla GT NR Trommelke 10
9 14 In De Braekt Paul   L 5922 Opel Corsa Limburg Racing 9
10 6 Vanhove Martijn   L 5993 Toyota MR2 Trommelke 8
11 36 Van Laer Robin   A 6811 Peugeot 206 R.T. Titanic 7
12 24 Lommers Stephan   A 6851 Ford Fiesta O.T.R.T. 6
13 33 De Groot Daniel   A 7470 Opel Corsa O.T.R.T. 5
14 23 Valckx Wim   A 2981 Lada Samara RT Glosso 4
  10 De Keyser Frederik   O 3773 Toyota Yaris Duindistel  
               
Uitslag Klasse B
Pl. Nr. Name driver   Lic. Club Car Ch.Pnt.
1 104 Henckens Roel   L 3006 Opel Corsa NR Trommelke 20
2 105 Bielen Jeroen   L 5606 Volvo 480 NR Trommelke 17
3 101 Triekels Ludo   L 5626 BMW E30 Limburg Racing 15
4 150 Vangeneugden Ludo   L 6652 Volvo 242 NR Trommelke 14
5 107 Bammens Kris   L 7038 Peugeot 205 NR Trommelke 13
6 116 Bielen Christof   L 5949 Volvo 242 NR Trommelke 12
7 109 Vangeneugden Henry   L 1067 Volvo 242 NR Trommelke 11
8 118 Hulselmans Michel   A 2066 Peugeot 205 Gti RT Glosso 10
9 121 Soetens Jan   A 6127 Nissan Sunny RT Glosso 9
10 142 Vanwesemael Kim   A 7431 Opel Tigra O.T.R.T. 8
11 160 Rondags Franky   L 7058 Opel Astra Limburg Racing 7
12 131 Driesen Jan   A 4324 BMW Compact RT Glosso 6
13 126 De Jongh Annick   A 6806 Opel Corsa RT Glosso 5
  163 Christiaensen Johnny   A 6171 Opel Kadett RT Glosso  
  114 Snoeys Nick   A 7413 Ford Ka O.T.R.T.  
  140 Luyten Danny   L 6658 Peugeot 205 Limburg Racing  
  159 Van Weereld Maarten   A 7466 Ford Ka O.T.R.T.  
  178 Meeus Ari   A 6145 Ford Taunus R.T. Titanic  
               
Uitslag Klasse C
Pl. Nr. Name driver   Lic. Club Car Ch.Pnt.
1 226 Willekens Pieter-Jan   A 7471 VW Golf O.T.R.T. 20
2 205 Lauwers Frans   L 7313 Toyota MR2 Trommelke 17
3 220 Van Gorp Dieter   A 7468 Opel Astra O.T.R.T. 15
4 230 Mus Thierry   W 4540 Honda Civic Atlantic 14
5 214 Nulens Djoere   L 6663 Opel Kadett NR Trommelke 13
6 223 Verpoorten Tom   A 3490 Peugeot 205 R.T. Titanic 12
7 212 Stevens Joachim   L 7056 Vauxall Nova Trommelke 11
8 208 Anthonissen Helmut   A 6896 Opel Corsa O.T.R.T. 10
9 218 Heijmans Belinda   L 7322 Honda CRX O.T.R.T. 9
10 207 De Busser Jef   A 4378 Ford Sierra R.T. Titanic 8
11 224 Vandepas Eddy   A 3409 Peugeot 205 R.T. Titanic 7
12 233 De Clerck Frederik   O 6261 Ford Escort Cameleon 6
13 215 Peeters Daniel   L 7315 Ford Fiesta NR Trommelke 5