VAS Rallycross Arendonk
23 MEI 2010
             
VAS REGIONAAL RALLYCROSS KAMPIOENSCHAP
zondag 23 mei 2010 OFFICIňLE UITSLAG
Uitslag Klasse A
Pl. Nr. Name driver   Lic. Club Car Ch.Pnt.
1 6 Vanhove Martijn   L 5993 Toyota MR2 Trommelke 20
2 3 Van Ratingen Marco   L 5971 Toyota MR 2 Trommelke 17
3 2 Van Nunspeet Steven   L 6655 Honda Civic Limburg Racing 15
4 7 Geudens Stefan   A 7480 Toyota Corolla GT RT Glosso 14
5 64 Lenaerts Ben   L 7321 Honda CRX NR Trommelke 13
6 34 Stouten Bart   L 7359 Toyota Yaris NR Trommelke 12
7 65 Engelen Vincent   L 7366 Honda Civic Limburg Racing 11
8 17 Elaut DaniŽl   O 1655 VW Golf Duindistel 10
9 23 Valckx Wim   A 2981 Lada Samara RT Glosso 9
10 5 Verstraeten Jean-Pierre   L 5944 Toyota Corolla GT NR Trommelke 8
11 10 De Keyser Frederik   O 3773 Toyota Yaris Duindistel 7
12 20 Verschooren Harry   A 1321 Peugeot 205 Rallye O.T.R.T. 6
13 21 Ooms Tom   A 3059 VW Golf RT Glosso 5
14 66 Maraite Michael   4780 Suzuki Swift AMC St Vith 4
15 22 Croes Tony   B 3469 VW Polo AK Zavelenborre 3
16 35 Cremers Bart   L 7367 CitroŽn Saxo NR Trommelke 2
17 67 Voeten Tim   A 7480 Ford Fiesta O.T.R.T. 1
  46 Teelen Yves   L 7358 CitroŽn Saxo NR Trommelke  
  33 De Groot Daniel   A 7470 Peugeot 205 O.T.R.T.  
  31 Keesman Koen   A 7442 Opel Corsa R.T. Titanic  
  24 Lommers Stephan   A 6851 Ford Fiesta O.T.R.T.  
  1 Roumans Pascal   L 4140 Ford Escort Limburg Racing  
  4 De Keyser Joris   O 3779 Toyota Yaris Duindistel  
               
Uitslag Klasse B
Pl. Nr. Name driver   Lic. Club Car Ch.Pnt.
1 109 Vangeneugden Henry   L 1067 Volvo 242 NR Trommelke 20
2 104 Henckens Roel   L 3006 Opel Corsa NR Trommelke 17
3 101 Triekels Ludo   L 5626 BMW E30 Limburg Racing 15
4 110 Coppens Ludo   A 1960 Seat Ibiza RT Glosso 14
5 107 Bammens Kris   L 7038 Peugeot 205 NR Trommelke 13
6 103 Mertens Jef   A 6190 Opel Astra O.T.R.T. 12
7 163 Christiaensen Johnny   A 6171 Opel Kadett RT Glosso 11
8 164 De Bie Marc   A 7427 VW Golf R.T. Titanic 10
9 121 Soetens Jan   A 6127 Nissan Sunny RT Glosso 9
10 115 Van Hulst Joep   A 6824 Opel Corsa RT Glosso 8
11 150 Vangeneugden Ludo   L 6652 Volvo 242 NR Trommelke 7
12 108 Gielen Peter   L 7034 Opel Corsa NR Trommelke 6
13 114 Snoeys Nick   A 7413 Ford Ka O.T.R.T. 5
14 151 Van Hoof Luc   A 7473 Opel Astra O.T.R.T. 4
15 144 De Braekeleer Bart   B 5832 VW Golf AK Zavelenborre 3
16 159 Van Weereld Maarten   A 7466 Ford Ka O.T.R.T. 2
17 105 Bielen Jeroen   L 5606 Volvo 480 NR Trommelke 1
18 131 Driesen Jan   A 4324 BMW Compact RT Glosso 1
19 126 De Jongh Annick   A 6806 Opel Corsa RT Glosso 1
20 157 Segers Peter   A 5263 Peugeot 205 RT Glosso 1
21 152 Kemps Jonas   A 7469 BMW325i O.T.R.T. 1
22 132 Jacobs Jelle   L 7311 Ford Sierra NR Trommelke 1
23 165 Dierckx Patrick   A 6827 Seat Ibiza O.T.R.T. 1
24 178 Meeus Ari   A 6145 Ford Taunus R.T. Titanic 1
  142 Vanwesemael Kim   A 7431 Opel Tigra O.T.R.T.  
  153 Demandt Benny   L 5694 Opel Astra Limburg Racing  
               
Uitslag Klasse C
Pl. Nr. Name driver   Lic. Club Car Ch.Pnt.
1 230 Mus Thierry   W 4540 Honda Civic Atlantic 20
2 205 Lauwers Frans   L 7313 Toyota MR2 Trommelke 17
3 220 Van Gorp Dieter   A 7468 Opel Astra O.T.R.T. 15
4 214 Nulens Djoere   L 6663 Opel Kadett NR Trommelke 14
5 210 Keymis Bart   L 7318 Honda CRX NR Trommelke 13
6 224 Vandepas Eddy   A 3409 Peugeot 205 R.T. Titanic 12
7 212 Stevens Joachim   L 7056 Vauxall Nova Trommelke 11
8 223 Verpoorten Tom   A 3490 Peugeot 205 R.T. Titanic 10
9 213 De Buck Eddy   O 1488 Ford Escort Kamelion 9
10 218 Heijmans Belinda   L 7322 Honda CRX O.T.R.T. 8
11 215 Peeters Daniel   L 7315 Ford Fiesta NR Trommelke 7
12 207 De Busser Jef   A 4378 Ford Sierra R.T. Titanic 6
13 221 Severeyns Wim   A 7453 Opel Manta R.T. Titanic 5
14 208 Anthonissen Helmut   A 6896 Opel Corsa O.T.R.T. 4
  233 De Clerck Frederik   O 6261 Ford Escort Cameleon