VAS Rallycross Arendonk
17 APRIL 2011
           
VAS REGIONAAL RALLYCROSS KAMPIOENSCHAP
zondag 17 april 2011 OFFICIňLE UITSLAG
Uitslag Klasse A
Pl. Nr. Name driver Lic. Club Car Ch.Pnt.
1 2 Vanhove Martijn L 5993 Toyota MR 2 Trommelke 20
2 1 Van Ratingen Marco L 5971 Toyota MR 2 Trommelke 17
3 5 Teelen Yves L 7358 CitroŽn Saxo NR Trommelke 15
4 8 Lenaerts Ben L 7321 Honda CRX NR Trommelke 14
5 40 Mus Thierry W 5540 Honda Civic Atlantic 13
6 6 Geudens Stefan A 7480 Toyota Corolla GT RT Glosso 12
7 10 Verstraeten Jean-Pierre L 5944 Toyota Corolla GT NR Trommelke 11
8 66 Maraite Michael LG 4177 Suzuki Swift AMC St Vith 10
9 16 Valckx Wim A 2981 Lada Samara RT Glosso 9
10 25 De Groot Daniel A 7470 Peugeot 106 O.T.R.T. 8
11 90 Elaut DaniŽl O 1655 VW Golf Duindistel 7
12 36 Van Weereld Maarten A 5217 Ford Ka O.T.R.T. 6
13 19 Verschooren Harry A 1321 Toyota Yaris O.T.R.T. 5
14 18 Cremers Bart L 7367 CitroŽn Saxo NR Trommelke 4
  29 Voeten Tim A 7480 Ford Fiesta O.T.R.T.  
             
Uitslag Klasse B
Pl. Nr. Name driver Lic. Club Car Ch.Pnt.
1 109 De Beuckelaer Danny A 4332 Opel Corsa O.T.R.T. 20
2 108 Christiaensen Johnny A 6171 Opel Kadett RT Glosso 17
3 105 Bielen Jeroen L 5606 Volvo 480 NR Trommelke 15
4 106 Mertens Jef A 6190 Opel Astra O.T.R.T. 14
5 113 Bammens Kris L 7038 Peugeot 205 NR Trommelke 13
6 102 Henckens Roel L 3006 Opel Corsa NR Trommelke 12
7 159 Vanhese Marc L 5609 Opel Kadett Trommelke 11
8 157 Van Riet David A 7906 Mitsubishi Colt O.T.R.T. 10
9 111 De Beuckelaer Ludo A 3045 Opel Corsa O.T.R.T. 9
10 127 Dierckx Patrick A 6827 Seat Ibiza O.T.R.T. 8
11 156 Van Gorp Dieter A 7468 Opel Astra O.T.R.T. 7
12 117 Snoeys Nick A 7413 Ford Fiesta O.T.R.T. 6
13 151 Dubois Jean-Marie L 6654 Peugeot 205 Gti Limburg Racing 5
14 153 Soethoudt Christ A 7907 BMW 320 O.T.R.T. 4
15 131 Van Hoof Luc A 7473 Opel Astra O.T.R.T. 3
16 163 Dierckx Nick A 6829 Nissan Sunny RT Glosso 2
17 118 Van Hulst Joep A 6824 Opel Corsa RT Glosso 1
18 120 Luyten Danny L 6658 Peugeot 205 Limburg Racing 1
19 124 Hulselmans Michel A 2066 Peugeot 205 Gti RT Glosso 1
20 149 Anthonissen Helmut A 6896 Nissan Sunny O.T.R.T. 1
21 196 Leysen Andy A 6826 BMW 535 O.T.R.T. 1
22 122 Driesen Jan A 4324 BMW Compact RT Glosso 1
23 134 Vancayseele Christophe A 5138 BMW E36 O.T.R.T. 1
24 150 Bertels Kevin A 2903 VW Golf RT Glosso 1
25 180 Van Wezenbeeck Gunther A 7452 Ford Escort R.T. Titanic 1
26 178 Meeus Ari A 6145 Ford Taunus R.T. Titanic 1
  128 De Jongh Annick A 6806 Opel Corsa R.T Titanic  
  154 Ubben Mike L 7394 Opel Astra NR Trommelke  
             
Uitslag Klasse C
Pl. Nr. Name driver Lic. Club Car Ch.Pnt.
1 205 Verpoorten Tom A 3499 Peugeot 205 R.T. Titanic 20
2 204 Nulens Djoere L 6663 Opel Kadett NR Trommelke 17
3 288 Willekens Pieter-Jan A 7471 VW Golf O.T.R.T. 15
4 210 Keymis Bart L 7318 Honda CRX NR Trommelke 14
5 234 Van Steenbergen Mark A 7933 Honda Civic O.T.R.T. 13
6 281 Cools Glenn A 7949 Opel Corsa R.T. Titanic 12
7 231 Mooren Dirk L 7392 Opel Astra NR Trommelke 11
8 232 Starckx JoŽl A 7908 Ford Escort RT Glosso 10
9 212 Vandepas Eddy A 3409 Peugeot 205 R.T. Titanic 9
10 226 Adriaens Karel A 7905 Opel Astra O.T.R.T. 8
11 214 Severeyns Wim A 7453 Opel Manta R.T. Titanic 7
12 227 Wijnants Davy A 2537 Volvo 360 O.T.R.T. 6
13 215 Heijmans Belinda A 7322 Honda CRX O.T.R.T. 5
14 225 De Clerck Frederik O 6261 Ford Escort Camelion R C 4
15 282 Mertens Wesley A 7950 Opel Corsa R.T. Titanic 3
16 207 Stevens Joachim L 7056 Vauxall Nova Trommelke 2
17 233 Van Bignoot Jens O 6285 BMW 320 Camelion R C 1
18 228 Dewilde Roseline L 7390 Toyota Yaris NR Trommelke 1
19 230 Maes Ronny A 7902 Opel Ascona R.T. Titanic 1