VAS Rallycross Maasmechelen
8 Oktober 2011
           
VAS REGIONAAL RALLYCROSS KAMPIOENSCHAP
zaterdag 8 oktober 2011 OFFICIňLE UITSLAG
Uitslag Klasse A
  Pl Nr Naam Verg Wagen Club Punten
1 2 Vanhove Martijn L 5993 Toyota MR 2 Trommelke 20
2 5 Teelen Yves L 7358 CitroŽn Saxo NR Trommelke 17
3 1 Van Ratingen Marco L 5971 Toyota MR 2 Trommelke 15
4 10 Verstraeten Jean-Pierre L 5944 Toyota Corolla GT NR Trommelke 14
5 66 Maraite Michael LG 4177 Suzuki Swift AMC St Vith 13
6 68 Barhoorn Peter B 1388 Ford Escort AK Zavelenborre 12
7 9 Simons Jacky L 1293 Toyota Corolla GT Limburg Racing 11
8 70 Anthony Guy A 2420 Honda Civic R.T. Titanic 10
9 25 De Groot Daniel A 7470 Peugeot 106 O.T.R.T. 9
10 18 Cremers Bart L 7367 CitroŽn Saxo NR Trommelke 8
11 40 Mus Thierry W 5540 Honda Civic Atlantic 7
12 19 Verschooren Harry A 1321 Toyota Yaris O.T.R.T. 6
13 6 Geudens Stefan A 7480 Toyota Corolla GT RT Glosso 5
14 75 Dirckx Roland 0 Toyota MR 2 NR Trommelke 4
15 24 Vanderheyden Steven L 7043 VW Golf NR Trommelke 3
16 89 Engelen Patrick A 7493 Opel Tigra O.T.R.T. 2
17 16 Valckx Wim A 2981 Lada Samara RT Glosso 1
Uitslag Klasse B
  Pl Nr Naam Verg Wagen Club Punten
1 109 De Beuckelaer Danny A 4332 Opel Corsa O.T.R.T. 20
2 156 Van Gorp Dieter A 7468 Opel Astra O.T.R.T. 17
3 102 Henckens Roel L 3006 Opel Corsa NR Trommelke 15
4 104 Vangeneugden Ludo L 6652 Volvo 242 NR Trommelke 14
5 159 Vanhese Marc L 5609 Opel Kadett Trommelke 13
6 113 Bammens Kris L 7038 Peugeot 205 NR Trommelke 12
7 105 Bielen Jeroen L 5606 Volvo 480 NR Trommelke 11
8 108 Christiaensen Johnny A 6171 Opel Kadett RT Glosso 10
9 122 Driesen Jan A 4324 BMW Compact RT Glosso 9
10 199 Wijnants Davy A 2537 Volvo 242 O.T.R.T. 8
11 127 Dierckx Patrick A 6827 Seat Ibiza O.T.R.T. 7
12 149 Anthonissen Helmut A 6896 Nissan Sunny O.T.R.T. 6
13 118 Van Hulst Joep A 6824 Opel Corsa RT Glosso 5
14 153 Soethoudt Christ A 7907 BMW 320 O.T.R.T. 4
15 157 Van Riet David A 7906 Mitsubishi Colt O.T.R.T. 3
16 196 Leysen Andy A 6826 BMW 535 O.T.R.T. 2
17 114 Soetens Jan A 6127 Nissan Sunny RT Glosso 1
18 154 Ubben Mike L 7394 Opel Astra NR Trommelke 1
19 197 Knaeps Robin A 6815 Opel Astra O.T.R.T. 1
20 134 Vancayseele Christophe A 5138 BMW E36 O.T.R.T. 1
21 120 Luyten Danny L 6658 Opel Astra Limburg Racing 1
22 158 Van De Perre Nick A 4836 Opel Ascona R.T Titanic 1
23 128 De Jongh Annick A 6806 Opel Corsa R.T Titanic 1
24 190 Van Den Berg Kenny L 8115 Ford Sierra Trommelke 1
25 178 Meeus Ari A 6145 Ford Taunus R.T. Titanic 1
26 161 Weytjens Marc L 2458 Ford Escort Limburg Racing 1
117 Snoeys Nick A 7413 Ford Fiesta O.T.R.T.
155 Ulens Kevin L 7391 VW Golf NR Trommelke
101 Vangeneugden Henry L 1067 Volvo 242 NR Trommelke
198 Valckx Luc A 2517 BMW318 RT Glosso
121 Rondags Davy L 6659 Opel Corsa NR Trommelke
Uitslag Promotie Klasse C
  Pl Nr Naam Verg Wagen Club Punten
1 204 Nulens Djoere L 6663 Opel Kadett NR Trommelke 20
2 226 Adriaens Karel A 7905 Opel Astra O.T.R.T. 17
3 234 Van Steenbergen Mark A 7933 Honda Civic O.T.R.T. 15
4 210 Keymis Bart L 7318 Honda CRX NR Trommelke 14
5 225 De Clerck Frederik O 6261 Ford Escort Cameleon R C 13
6 205 Verpoorten Tom A 3499 Peugeot 205 R.T. Titanic 12
7 231 Mooren Dirk L 7392 Opel Astra NR Trommelke 11
8 214 Severeyns Wim A 7453 Opel Manta R.T. Titanic 10
9 240 Danckers Chris A 7952 Opel Tigra O.T.R.T. 9
10 232 Strackx JoŽl A 7908 Ford Escort RT Glosso 8
11 212 Vandepas Eddy A 3409 Peugeot 205 R.T. Titanic 7
12 243 Vliers Henry L 1436 Citroen ZX NR Trommelke 6
13 229 Kantor Jimmy L 7389 Audi 80 NR Trommelke 5
14 233 Van Bignoot Jens O 6285 BMW 320 Cameleon R C 4
15 211 De Buck Eddy O 1488 Ford Escort Cameleon R C 3
207 Stevens Joachim L 7056 Vauxall Nova Trommelke