VAS Rallycross Arendonk
2 SEPTEMBER 2012
           
VAS REGIONAAL RALLYCROSS KAMPIOENSCHAP
zondag 2 september 2012 OFFICIňLE UITSLAG
Uitslag Klasse A
Pl. Nr. Name driver Lic. Club Car Ch.Pnt.
1 1 Vanhove Martijn L 5993 Toyota MR 2 Trommelke 20
2 3 Teelen Yves L 7358 CitroŽn Saxo NR Trommelke 17
3 4 Lenaerts Ben L 7321 Honda CRX NR Trommelke 15
4 6 Verstraeten Jean-Pierre L 5944 Toyota Corolla GT NR Trommelke 14
5 7 Mus Thierry W 5540 Honda Civic Atlantic 13
6 12 Van Weereld Maarten A 5217 Ford Ka O.T.R.T. 12
7 16 Anthony Guy A 2420 Honda Civic R.T. Titanic 11
8 8 De Groot Daniel A 7470 Peugeot 106 O.T.R.T. 10
9 71 Lommers Stephan A 6851 Ford Fiesta O.T.R.T. 9
10 10 Cremers Bart L 7367 CitroŽn Saxo NR Trommelke 8
11 75 Dirckx Roland L 8130 Toyota MR 2 NR Trommelke 7
12 9 Verschooren Harry A 1321 Toyota Yaris O.T.R.T. 6
13 26 De Groot Talitha A 7976 CitroŽn Saxo O.T.R.T. 5
14 28 Ooms Tom A 3059 VW Golf RT Glosso 4
  84 Voeten Tim A 7480 Ford Fiesta O.T.R.T.  
  27 In De Braekt Paul L 5922 Opel Corsa NR Trommelke  
             
Uitslag Klasse B
Pl. Nr. Name driver Lic. Club Car Ch.Pnt.
1 169 Vaesen Stefan A 7972 BMW E36 RT Glosso 20
2 107 Bammens Kris L 7038 Peugeot 205 NR Trommelke 17
3 111 Mertens Jef A 6190 Opel Astra O.T.R.T. 15
4 164 Moonen Yves L 5174 Opel Corsa NR Trommelke 14
5 103 Christiaensen Johnny A 6171 Opel Astra RT Glosso 13
6 104 Bielen Jeroen L 5606 Volvo 480 NR Trommelke 12
7 102 Henckens Roel L 3006 Opel Corsa NR Trommelke 11
8 161 Kemps Arne A 7979 BMW 328 O.T.R.T. 10
9 108 Van Gorp Dieter A 7468 Opel Astra O.T.R.T. 9
10 167 Schellingen Nikki A 7977 VW Golf O.T.R.T. 8
11 166 Roefs Ben A 7978 Ford Ka O.T.R.T. 7
12 120 Kemps Jonas A 7469 BMW 325i O.T.R.T. 6
13 122 Van Hulst Joep A 6824 Opel Corsa RT Glosso 5
14 127 De Jongh Annick A 6806 Opel Corsa R.T Titanic 4
15 123 Luyten Danny L 6658 Peugeot 205 NR Trommelke 3
16 121 Van De Perre Nick A 4836 Opel Ascona R.T Titanic 2
17 112 Leysen Andy A 6826 BMW 535 O.T.R.T. 1
18 140 Soetens Jan A 6127 Nissan Sunny RT Glosso 1
19 151 Ubben Mike L 7394 Opel Astra RT Glosso 1
20 152 Van Den Berg Kenny L 8115 Ford Sierra NR Trommelke 1
21 170 Van Cleuvenberg Stevie A 7970 BMW E34 RT Glosso 1
22 139 Jacobs Jelle L 7311 Ford Sierra NR Trommelke 1
23 174 Verhoeven Roel A 7973 BMW 325i RT Glosso 1
24 182 Pelsers Stieven L 8156 Mazda RX7 RT Glosso 1
25 187 Vervoort Roderick L 8157 Opel Omega RT Glosso 1
26 118 Driesen Jan A 4324 VW Golf RT Glosso 1
27 160 Heijmans Belinda L 7322 BMW O.T.R.T. 1
28 188 Neyens Nick 0 Ford Escort Trommelke 1
  159 De Leeuw Niels L 8138 Mazda RX7 R.T. Moustache  
             
Uitslag Klasse C
Pl. Nr. Name driver Lic. Club Car Ch.Pnt.
1 231 Nauta Jelle L 8132 Seat Ibiza Limburg Racing 20
2 209 Mooren Dirk L 7392 Opel Astra NR Trommelke 17
3 204 Adriaens Karel A 7905 Opel Astra O.T.R.T. 15
4 235 Van Dal Jeffrey L 8133 Toyota MR2 Limburg Racing 14
5 208 Severeyns Wim A 7453 Opel Manta R.T. Titanic 13
6 211 Strackx JoŽl A 7908 Honda Civic O.T.R.T. 12
7 233 Otto Karel A 7971 Opel Kadett RT Glosso 11
8 245 Janssen Bart L 7532 Opel Astra Trommelke 10
9 236 Van Isterdael Kristoff O 1282 Honda Civic Cameleon R C 9
10 212 Vandepas Eddy A 3409 Peugeot 205 R.T. Titanic 8
11 207 Cools Glenn A 7949 Opel Kadett R.T. Titanic 7
12 230 Kunnen Danny L 7072 Toyota Corolla NR Trommelke 6
13 232 Olefs Bram L 8140 Honda CRX NR Trommelke 5
14 234 Thomassen Stefan L 6953 Opel Corsa NR Trommelke 4
15 238 Van Tiggelen A 7965 Peugeot 205 RT Titanic 3
16 241 Meurant David L 8164 Opel Corsa Trommelke 2
17 220 Maes Ronny A 7902 Opel Ascona R.T. Titanic 1