VAS Rallycross Arendonk
10 JUNI 2012
           
VAS REGIONAAL RALLYCROSS KAMPIOENSCHAP
zondag 10 juni 2012 OFFICIňLE UITSLAG
Uitslag Klasse A
Pl. Nr. Name driver Lic. Club Car Ch.Pnt.
1 6 Verstraeten Jean-Pierre L 5944 Toyota Corolla GT NR Trommelke 20
2 7 Mus Thierry W 5540 Honda Civic Atlantic 17
3 4 Lenaerts Ben L 7321 Honda CRX NR Trommelke 15
4 10 Cremers Bart L 7367 CitroŽn Saxo NR Trommelke 14
5 3 Teelen Yves L 7358 CitroŽn Saxo NR Trommelke 13
6 1 Vanhove Martijn L 5993 Toyota MR 2 Trommelke 12
7 16 Anthony Guy A 2420 Honda Civic R.T. Titanic 11
8 12 Van Weereld Maarten A 5217 Ford Ka O.T.R.T. 10
9 27 In De Braekt Paul L 5922 Opel Corsa NR Trommelke 9
10 9 Verschooren Harry A 1321 Toyota Yaris O.T.R.T. 8
11 29 Van Ratingen Davy L 4186 Toyota Corolla GT NR Trommelke 7
12 8 De Groot Daniel A 7470 Peugeot 106 O.T.R.T. 6
13 89 Engelen Patrick A 7493 Opel Tigra O.T.R.T. 5
14 30 Valckx Luc A 2517 CitroŽn Saxo TVC 4
15 26 De Groot Talitha A 7976 CitroŽn Saxo O.T.R.T. 3
16 5 Geudens Stefan A 7480 Toyota Corolla GT RT Glosso 2
17 28 Ooms Tom A 3059 VW Golf RT Glosso 1
18 25 Danckers Chris A 7952 Opel Tigra O.T.R.T. 1
  84 Voeten Tim A 7480 Ford Fiesta O.T.R.T.  
             
             
Uitslag Klasse B
Pl. Nr. Name driver Lic. Club Car Ch.Pnt.
1 103 Christiaensen Johnny A 6171 Opel Astra RT Glosso 20
2 111 Mertens Jef A 6190 Opel Astra O.T.R.T. 17
3 169 Vaesen Stefan A 7972 BMW E36 RT Glosso 15
4 104 Bielen Jeroen L 5606 Volvo 480 NR Trommelke 14
5 167 Schellingen Nikki A 7977 VW Golf O.T.R.T. 13
6 164 Moonen Yves L 5174 Opel Corsa NR Trommelke 12
7 107 Bammens Kris L 7038 Peugeot 205 NR Trommelke 11
8 180 Bielen Christof L 5949 Volvo 242 NR Trommelke 10
9 120 Kemps Jonas A 7469 BMW 325i O.T.R.T. 9
10 140 Soetens Jan A 6127 Nissan Sunny RT Glosso 8
11 112 Leysen Andy A 6826 BMW 535 O.T.R.T. 7
12 108 Van Gorp Dieter A 7468 Opel Astra O.T.R.T. 6
13 121 Van De Perre Nick A 4836 Opel Ascona R.T Titanic 5
14 122 Van Hulst Joep A 6824 Opel Corsa RT Glosso 4
15 161 Kemps Arne A 7979 BMW 328 O.T.R.T. 3
16 160 Heijmans Belinda L 7322 Seat Ibiza O.T.R.T. 2
17 170 Van Cleuvenberg Stevie A 7970 BMW E34 RT Glosso 1
18 124 Hulselmans Michel A 2066 Peugeot 205 Gti RT Glosso 1
19 114 Van Riet David A 7906 Mitsubishi Colt O.T.R.T. 1
20 172 Vanwesemael Kim A 7431 Opel Tigra O.T.R.T. 1
21 139 Jacobs Jelle L 7311 Ford Sierra NR Trommelke 1
22 132 Vancayseele Christophe A 5138 BMW Compact O.T.R.T. 1
23 127 De Jongh Annick A 6806 Opel Corsa R.T Titanic 1
24 166 Roefs Ben A 7978 Ford Ka O.T.R.T. 1
25 151 Ubben Mike L 7394 Opel Astra RT Glosso 1
26 117 Anthonissen Helmut A 6896 Peugeot 309 ( 306) O.T.R.T. 1
27 176 De Decker Jens A 7980 Mitsubishi Lancer O.T.R.T. 1
28 118 Driesen Jan A 4324 BMW Compact RT Glosso 1
29 187 Vervoort Roderick L 8157 Opel Omega RT Glosso 1
30 152 Van Den Berg Kenny L 8115 Ford Sierra NR Trommelke 1
31 174 Verhoeven Roel A 7973 BMW 325i RT Glosso 1
32 173 Vanwesenbeeck Gunther A 7452 Ford Escort R.T. Titanic 1
  123 Luyten Danny L 6658 Peugeot 205 NR Trommelke  
             
             
Uitslag Klasse C
Pl. Nr. Name driver Lic. Club Car Ch.Pnt.
1 204 Adriaens Karel A 7905 Opel Astra O.T.R.T. 20
2 231 Nauta Jelle L 8132 Seat Ibiza Limburg Racing 17
3 209 Mooren Dirk L 7392 Opel Astra NR Trommelke 15
4 211 Strackx JoŽl A 7908 Honda Civic O.T.R.T. 14
5 235 Van Dal Jeffrey L 8133 Toyota MR2 Limburg Racing 13
6 238 Van Tiggelen A 7965 Peugeot 205 RT Titanic 12
7 233 Otto Karel A 7971 Opel Kadett RT Glosso 11
8 230 Kunnen Danny L 7072 Toyota Corolla NR Trommelke 10
9 208 Severeyns Wim A 7453 Opel Manta R.T. Titanic 9
10 236 Van Isterdael Kristoff O 1282 Honda Civic Cameleon R C 8
11 232 Olefs Bram L 8140 Honda CRX NR Trommelke 7
12 229 Janssen Jeroen L 5526 Opel Corsa NR Trommelke 6
13 234 Thomassen Stefan L 6953 Opel Corsa NR Trommelke 5
  207 Cools Glenn A 7949 Opel Corsa R.T. Titanic  
  228 Stevens Joachim L 7056 Vauxall Nova Trommelke