VAS Rallycross Arendonk
4 AUGUSTUS 2013
           
VAS REGIONAAL RALLYCROSS KAMPIOENSCHAP
zondag 4 augustus 2013 OFFICIňLE UITSLAG
Uitslag Klasse A
Pl. Nr. Name driver Lic. Car Club Ch.Pnt.
1 1 Teelen Yves L 7358 CitroŽn Saxo NR Trommelke 20
2 46 Strackx Joel A 7908 Honda Civic O.T.R.T. 17
3 5 Mus Thierry A 5540 Honda Civic RT Glosso 15
4 35 Remans Carlo L 4203 Honda CRX NR Trommelke 14
5 3 Lenaerts Ben L 7321 Honda CRX NR Trommelke 13
6 16 In De Braekt Paul L 5922 Opel Corsa NR Trommelke 12
7 11 Dirckx Roland L 8130 Toyota MR 2 NR Trommelke 11
8 12 De Groot Daniel A 7470 Peugeot 106 O.T.R.T. 10
9 75 De Proost Werner A 8414 Rover 200 O.T.R.T. 9
10 21 Ooms Tom A 3059 VW Golf RT Glosso 8
11 13 Verschooren Harry A 1321 Toyota Yaris O.T.R.T. 7
  24 Voeten Tim A 7480 Ford Ka O.T.R.T.  
  23 Engelen Patrick A 7493 Opel Tigra O.T.R.T.  
  14 Van Weereld Maarten A 7466 Ford Ka O.T.R.T.  
             
Uitslag Klasse B
Pl. Nr. Name driver Lic. Car Club Ch.Pnt.
1 103 Christiaensen Johnny A 6171 Opel Astra O.T.R.T. 20
2 104 Bammens Kris L 7038 Peugeot 206 NR Trommelke 17
3 110 Kemps Jonas A 7469 BMW 328 O.T.R.T. 15
4 107 Henckens Roel L 3006 Opel Corsa NR Trommelke 14
5 126 Luyten Danny L 6658 Opel Corsa NR Trommelke 13
6 101 Vaesen Stefan A 7972 BMW E36 RT Glosso 12
7 112 Van Gorp Dieter A 7468 Opel Astra O.T.R.T. 11
8 116 Van Cleuvenberg Stevie A 7970 BMW E34 O.T.R.T. 10
9 123 Ubben Mike L 7394 Opel Astra RT Glosso 9
10 147 Vanwesemael Kim A 7431 Opel Tigra O.T.R.T. 8
11 160 Nulens Djoere L 6663 Vauxhall Astra NR Trommelke 7
12 151 Verheijden Jordy A 2460 BMW E36 RT Glosso 6
13 141 Hulselmans Michel A 2066 Peugeot 205 Gti RT Glosso 5
14 140 Kemps Arne A 7979 BMW 328 O.T.R.T. 4
15 109 Driesen Jan A 4324 BMW RT Glosso 3
16 111 Leysen Andy A 6826 BMW M5 O.T.R.T. 2
17 164 Schellingen Nikki A 7977 VW Golf O.T.R.T. 1
18 122 Van Hulst Joep A 6824 Opel Corsa RT Glosso 1
19 162 Damen Brent A 8413 Saab 900 Turbo O.T.R.T. 1
20 177 Knaepen Kristel L 8193 Ford Escort NR Trommelke 1
21 153 Heyns Yves A 8411 BMW E34 O.T.R.T. 1
22 133 Anthonissen Helmut A 6896 BMW E36 O.T.R.T. 1
23 137 Severeyns Wim A 7453 Opel Manta RT Glosso 1
24 152 Van Den Berg Kenny L 8115 Ford Sierra NR Trommelke 1
25 125 De Jongh Annick A 6806 Opel Corsa R.T Titanic 1
26 188 Neyens Nick L 8161 Ford Escort NR Trommelke 1
27 163 Ruts John A 8440 BMW E36 O.T.R.T. 1
28 129 Verhoeven Roel A 7973 BMW E30 O.T.R.T. 1
29 168 Danckers Cregorius A 8441 BMW E36 O.T.R.T. 1
  121 Roefs Ben A 7978 Ford Ka O.T.R.T.  
  128 Jacobs Jelle L 7311 Ford Sierra NR Trommelke  
             
Uitslag Klasse C
Pl. Nr. Name driver Lic. Car Club Ch.Pnt.
1 207 Van Dal Jeffrey L 8133 Toyota MR2 Limburg Racing 20
2 232 Demandt Benny L 5694 Honda Civic NR Trommelke 17
3 286 Cools Glenn A 7949 Opel Kadett R.T. Titanic 15
4 252 Wijnants Davy A 2537 Seat Ibiza O.T.R.T. 14
5 209 Kunnen Danny L 7072 Toyota Corolla NR Trommelke 13
6 206 Mooren Dirk L 7392 Opel Kadett NR Trommelke 12
7 234 Thiry Norman A 8408 Honda Civic RT Glosso 11
8 218 Olefs Bram L 8140 Honda CRX NR Trommelke 10
9 237 Detrez John L 8186 Honda Civic NR Trommelke 9
10 236 Vrachten Guy L 7365 Opel Corsa RT Moustache 8
11 208 Vandepas Eddy A 3409 Peugeot 205 R.T. Titanic 7
12 254 Van Steenbergen Nick A 8412 Opel Corsa O.T.R.T. 6
13 235 Houtmeyers Tom A 8424 Opel Tigra O.T.R.T. 5
14 285 Scheyltjens Pricilla A 8407 VW Golf RT Titanic 4
15 255 Piscador Timo A 8407 Honda CRX R.T. Titanic 3
16 222 Maes Ronny A 7902 Opel Ascona R.T. Titanic 2
17 217 Janssen Bart L 7532 Opel Astra NR Trommelke 1
  210 Van Tiggelen A 7965 Peugeot 205 RT Titanic