VAS Rallycross Arendonk
28 APRIL 2013
           
VAS REGIONAAL RALLYCROSS KAMPIOENSCHAP
zondag 28 april 2013 OFFICIňLE UITSLAG
Uitslag Klasse A
Pl. Nr. Name driver Lic. Car Club Ch.Pnt.
1 1 Teelen Yves L 7358 CitroŽn Saxo NR Trommelke 20
2 5 Mus Thierry A 5540 Honda Civic RT Glosso 17
3 26 Geudens Stefan A 7408 Toyota Corolla GT RT Glosso 15
4 46 Strackx Joel A 7908 Honda Civic O.T.R.T. 14
5 14 Van Weereld Maarten A 7466 Ford Ka O.T.R.T. 13
6 16 In De Braekt Paul L 5922 Opel Corsa NR Trommelke 12
7 12 De Groot Daniel A 7470 Peugeot 106 O.T.R.T. 11
8 4 Verstraeten Jean-Pierre L 5944 Toyota Corolla GT NR Trommelke 10
9 6 Van Ratingen Davy L 4186 Toyota Corolla GT NR Trommelke 9
10 11 Dirckx Roland L 8130 Toyota MR 2 NR Trommelke 8
11 10 Anthony Guy A 2420 Honda Civic R.T. Titanic 7
12 24 Voeten Tim A 7480 Ford Ka O.T.R.T. 6
13 18 De Groot Talitha A 7976 CitroŽn Saxo O.T.R.T. 5
14 21 Ooms Tom A 3059 VW Golf RT Glosso 4
15 75 De Proost Werner A 8414 Rover 200 O.T.R.T. 3
16 30 Nieuwenhuize Wilco A 1340 Opel Corsa O.T.R.T. 2
  15 Valckx Wim A 2981 Lada Samara RT Glosso  
             
Uitslag Klasse B
Pl. Nr. Name driver Lic. Car Club Ch.Pnt.
1 101 Vaesen Stefan A 7972 BMW E36 RT Glosso 20
2 103 Christiaensen Johnny A 6171 Opel Astra O.T.R.T. 17
3 111 Leysen Andy A 6826 BMW M5 O.T.R.T. 15
4 107 Henckens Roel L 3006 Opel Corsa NR Trommelke 14
5 112 Van Gorp Dieter A 7468 Opel Astra O.T.R.T. 13
6 116 Van Cleuvenberg Stevie A 7970 BMW E34 O.T.R.T. 12
7 104 Bammens Kris L 7038 Peugeot 206 NR Trommelke 11
8 122 Van Hulst Joep A 6824 Opel Corsa RT Glosso 10
9 150 Van De Perre Nick A 4836 Opel Ascona R.T Titanic 9
10 121 Roefs Ben A 7978 Ford Ka O.T.R.T. 8
11 123 Ubben Mike L 7394 Opel Astra RT Glosso 7
12 151 Verheijden Jordy A 2460 BMW E36 RT Glosso 6
13 153 Heyns Yves A 8411 BMW E34 O.T.R.T. 5
14 126 Luyten Danny L 6658 Opel Astra NR Trommelke 4
15 125 De Jongh Annick A 6806 Opel Corsa R.T Titanic 3
16 147 Vanwesemael Kim A 7431 Opel Tigra O.T.R.T. 2
17 141 Hulselmans Michel A 2066 Peugeot 205 Gti RT Glosso 1
18 152 Van Den Berg Kenny L 8115 Ford Sierra NR Trommelke 1
19 177 Knaepen Kristel L 8193 Ford Escort NR Trommelke 1
20 137 Severeyns Wim A 7453 Opel Manta RT Glosso 1
21 133 Anthonissen Helmut A 6896 BMW E36 O.T.R.T. 1
22 109 Driesen Jan A 4324 VW Golf RT Glosso 1
23 128 Jacobs Jelle L 7311 Ford Sierra NR Trommelke 1
24 129 Verhoeven Roel A 7973 BMW E30 O.T.R.T. 1
25 178 Meeus Ari A 6145 Ford Taunus R.T. Titanic 1
26 159 Danckers Chris A 7952 BMW Compact O.T.R.T. 1
27 161 Rondags Davy L 6659 Opel Corsa NR Trommelke 1
28 146 Detrez Eddy L 8187 BMW M3 NR Trommelke 1
  188 Neyens Nick L 8161 Ford Escort NR Trommelke  
             
Uitslag Klasse C
Pl. Nr. Name driver Lic. Car Club Ch.Pnt.
1 252 Wijnants Davy A 2537 Seat Ibiza O.T.R.T. 20
2 207 Van Dal Jeffrey L 8133 Toyota MR2 Limburg Racing 17
3 205 Otto Karel A 7971 Opel Astra O.T.R.T. 15
4 234 Thiry Norman A 8408 Honda Civic RT Glosso 14
5 215 Keymis Bart L 7318 Honda CRX NR Trommelke 13
6 232 Demandt Benny L 5694 Honda Civic NR Trommelke 12
7 209 Kunnen Danny L 7072 Toyota Corolla NR Trommelke 11
8 206 Mooren Dirk L 7392 Opel Kadett NR Trommelke 10
9 218 Olefs Bram L 8140 Honda CRX NR Trommelke 9
10 214 Van Isterdael Kristoff O 1282 Honda Civic Cameleon R C 8
11 212 Stevens Jochen L 7056 Vauxall Astra Trommelke 7
12 237 Detrez John L 8186 Honda Civic NR Trommelke 6
13 216 Thomassen Stefan L 6953 Opel Corsa NR Trommelke 5
14 236 Vrachten Guy L 7365 Opel Corsa RT Moustache 4
15 222 Maes Ronny A 7902 Opel Ascona R.T. Titanic 3
16 254 Van Steenbergen Nick A 8412 Opel Corsa O.T.R.T. 2
17 285 Scheyltjens Pricilla A 8407 VW Golf RT Titanic 1
18 238 Van Steenbergen Danny A 8416 Opel Astra O.T.R.T. 1
19 250 Kitzen Laurent L 8200 Citroen ZX NR Trommelke 1
20 204 Nauta Jelle L 8132 CitroŽn AX Limburg Racing 1
21 235 Houtmeyers Tom A 8424 Opel Tigra O.T.R.T. 1
22 255 Piscador Timo A 8407 Ford Escort R.T. Titanic 1
23 247 Van Bignoot Jens O 6285 BMW E30 Cameleon R C 1