►Slalom de HANNUT◄
<><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><
DATUM/TIJD: 4/08/2013                      0:00
TELLEND VOOR: VASAF Kampioenschap
Communautaire ASAF
Championnats CF - CSAP Liege & Brabant & Namur & Lux
ORGANISATIE: Ecurie Hesbaye asbl                                                                            
WEDSTRIJDLEIDER:
REKENKAMER:
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------    
UITSLAG PER KLASSE
Pl. Nr. Naam Verg. Klub Wagen Tijd
Divisie 1 Klasse 1
1 7 Suffeleers Jelrik L4691 N.R.Trommelke Suzuki Cappuccino 01:23,17 01:23,17
2 74 Sleypenn Bernard LG5949 Les Volants Fiat Cinquencento 01:31,63 01:31,63
3 4 Becarren Patrick BT1503 Ice Pol RT A 112 Abarth 01:36,00 01:36,00
4 174 Freuville Cedric Lg5935 Les Volants Fiat Cinquencento 01:36,78 01:36,78
5 99 Wellens Peter A2099 MRT Suzuki Alto 01:40,03 01:40,03
6 33 Kaket Jean-Claude LG4857 Hesbaye Fiat Cinquencento 01:40,05 01:40,05
7 333 Kaket Edwin LG4701 Hesbaye Fiat Cinquencento 01:45,80 01:45,80
8 204 Thibaut Monique BT1522 Ice Pol R.T. A 112 Abarth 01:46,64 01:46,64
9 713 Frankenne Jennifer LG5155$ Ec.Baudouin V Opel Corsa 12V 02:01,77 02:01,77
Divisie 1 Klasse 2
1 97 Vincke Martin HT2846 Bomeree AC Peugeot 205  01:33,05 01:33,05
2 111 Herchuee Nicolas Ht2054 ATH Racing Austin Metro 01:33,07 01:33,07
3 133 Czaplicki Dylan LG4495 Royale ec.Ardennes Austin Mini 01:33,45 01:33,45
4 18 Roch Joseph Bt1828 Ice Pol R.T. Peugeot 106 01:36,09 01:36,09
5 110 Vincke Arnaud HT2861 Bomeree AC Peugeot 205 01:36,16 01:36,16
6 20 Dugnolle Christian Bt1491 Ice Pol R.T. Peugeot 106 01:38,64 01:38,64
7 12 Scauflaire Patrick HT2751 BAC Opel Corsa 01:48,65 01:48,65
Divisie 1 Klasse 3
1 49 Lenaerts Bart L8194 N.R.Trommelke Lotus Elise 01:26,01 01:26,01
2 37 Peremans Paul W1750 Belgian VW Club VW Polo G40 01:33,45 01:33,45
3 22 Vandewatere Roger BT1793 Ice Pol R.T. Renault Twingo 01:37,34 01:37,34
4 60 Huyghe Tim B7757 AK Zavelenborre VW Polo G40 01:39,10 01:39,10
5 51 Maeck Serge LF4662 Hesbaye Citroen Saxo 01:42,06 01:42,06
6 36 Jamoul Olivier LG5706 MC Hannutois Ford Fiesta S 01:42,40 01:42,40
7 47 Leboutte Michel LG5165 EBV VW Polo 01:43,41 01:43,41
8 15 Jacob Pierre LG5154 Ec.Baudouin V BMW 318 01:52,14 01:52,14
9 48 Van Der Straten Raphael BT1690 Azur Shelby GT 500 01:59,86 01:59,86
10 1 Feron Ludovic LG5731 MC Hannutois VW Golf III 02:03,51 02:03,51
Divisie 2 Klasse 4
1 112 Simon Fabian Lx7160 Ecurie des Forets VW Polo 01:27,06 01:27,06
2 151 Brouet Sebastien LG4699 Hesbaye Opel Corsa 01:35,23 01:35,23
3 40 Verstraeten Gilbert A6898 RT Titanic Vw Polo Gt 01:35,70 01:35,70
4 46 Charlier Thierry LG5720 MC Hannutoise Skoda Favorit 01:39,32 01:39,32
5 38 Dubois John LG5146 EBV Peugeot 106 01:43,24 01:43,24
6 108 Pauwels Luc LG5138 Ec.Baudouin V Peugeot 205 01:43,48 01:43,48
Divisie 3 Klasse 5
1 91 Leys Kenny B3522 OCMB Opel Corsa 01:27,42 01:27,42
2 64 Dewil Johan L5480 AK Zavelenborre Peugeot 205 Cti 01:29,57 01:29,57
3 35 Dardenne Michael LG4821 Hesbaye Peugeot 106 01:33,50 01:33,50
4 76 Monballin Didier LG4270 Can-Ham Citroen Saxo 01:34,07 01:34,07
5 44 Colllignon Thomas LG4270 Can-Ham Citroen Saxo 01:34,45 01:34,45
6 19 Leys Wilfried B3520 OCMB Opel Corsa GSI 01:39,28 01:39,28
7 205 Dejardin Jean HT2868 Thudinie Ford Fiesta 01:40,20 01:40,20
8 208 De Ham Hugues Ht3201 Ecurie Franco Belge Peugeot 106 01:40,91 01:40,91
9 135 Marechal Benoit LG4677 Ecurie Hesbaye Peugeot 106 01:45,73 01:45,73
10 92 De Bock Denis HT2737/A4 BRAINE AUTO CLUB Renault Clio 01:47,54 01:47,54
11 88 Charlier Pascal LG4796 Hesbaye Opel Corsa 02:03,43 02:03,43
12 188 Charlier Stephan LG4810 Hesbaye Opel Corsa 02:09,66 02:09,66
Divisie 3 Klasse 6
1 69 De Braekeleer Bart B5832 AK Zavelenborre Belgian VW Club Polo 01:19,84 01:19,84
2 54 Jorissen Patrick L7008 NR Trommelke Fiat Punto Botta R. 01:36,83 01:36,83
3 14 Vermeulen Stijn LI6665 NR Trommelke Fiat Punto Botta R. 01:39,38 01:39,38
Divisie 3 Klasse 7
1 9 Van Kerckhove Dominique O6256 Cameleon RC VW Polo 01:22,75 01:22,75
2 70 Van Stiphout Philip Lg4269 Canham Mini Stip 01:24,57 01:24,57
3 21 Lauwers Kenny O4592 Cameleon RC. Austin Mini 01:24,83 01:24,83
4 231 Aupaix Ingrid Ht2053 ATH Racing Mini Clubman 01:26,06 01:26,06
5 90 Van Kerckhove Patrick O6255 Cameleon RC VW Polo 01:28,15 01:28,15
6 135 Van Kessel Raphael LG4721 Ecurie Hesbaye Mini 01:29,05 01:29,05
7 79 Desoil Benoit HT2309 MU Ivo Grauls Austin Mihi 01:30,34 01:30,34
8 101 Vandendriesch Christophe b7784 AK Zavelenborre Peugeot 205 01:34,82 01:34,82
Divisie 3 Klasse 8
1 86 Degallaix Benoit HT2603 Sc.Tornacum Peugeot 106 01:21,87 01:21,87
2 83 Wilmet Bernard Ht2123 Estinnes A.C. Peugeot 104 01:22,24 01:22,24
3 84 Jadot Jerome LG5701 MC Hannutoise Opel Corsa 01:24,73 01:24,73
4 75 Delmotte Philippe Ht2161 Estinnes A.C. Mini Philgood 01:30,11 01:30,11
Divisie 3 Klasse 9
1 66 Bronckaert Jos L7007 N.R.Trommelke Renault Clio 01:24,34 01:24,34
2 42 Bonnet Jonathan HT2382 RT Collines Renault 5 GT Turbo 01:28,41 01:28,41
3 5 Hellings Philippe LG5134 Ec.Baudouin V Ford Escort RS 01:40,83 01:40,83
4 65 Hellings Francis LG5129 Ec.Baudouin V Ford Escort RS 02:05,65 02:05,65