VAS Rallycross Arendonk
27 APRIL 2014
           
VAS REGIONAAL RALLYCROSS KAMPIOENSCHAP
zondag 27 april 2014 OFFICIňLE UITSLAG
Uitslag Klasse A
Pl. Nr. Name driver Lic. Car Club Ch.Pnt.
1 1 Teelen Yves L 7358 CitroŽn Saxo NR Trommelke 20
2 29 Wijnants Davy A 2537 Seat Ibiza O.T.R.T. 17
3 18 Van Weereld Maarten A 7466 Ford Ka O.T.R.T. 15
4 3 Mus Thierry A 5540 Honda CRX O.T.R.T 14
5 12 Verschooren Harry A 1321 Toyota Yaris O.T.R.T. 13
6 14 Anthony Guy A 2420 Honda Civic R.T. Titanic 12
7 27 Houtmeyers Tom A 8424 Opel Tigra O.T.R.T. 11
8 19 Ooms Tom A 3059 VW Golf RT Glosso 10
9 31 Engelen Martijn L 8508 Honda CRX NR Trommelke 9
10 8 Dirckx Roland L 8130 Toyota MR 2 NR Trommelke 8
11 16 Voeten Tim A 7480 Ford Ka O.T.R.T. 7
12 9 De Groot Daniel A 7470 Honda Civic O.T.R.T. 6
13 21 De Proost Werner A 8414 Rover 200 O.T.R.T. 5
14 20 De Groot Talitha A 7976 CitroŽn Saxo O.T.R.T. 4
15 24 Detrez John L8186 Honda Civic NR Trommelke 3
16 11 Remans Carlo L 4203 Honda Civic NR Trommelke 2
17 28 Claasen Jonas L 8504 Citroen AX NR Trommelke 1
  4 Van Ratingen Davy L 4186 Toyota Corolla GT NR Trommelke  
  25 Demandt Benny L5694 Honda Civic NR Trommelke  
             
Uitslag Klasse B
Pl. Nr. Name driver Lic. Car Club Ch.Pnt.
1 167 Van Dal Jeffrey L 8133 Toyota MR2 Limburg Racing 20
2 107 Kemps Jonas A 7469 BMW 328 O.T.R.T. 17
3 122 Ruts John A 8440 BMW E36 O.T.R.T. 15
4 104 Leysen Andy A 6826 BMW M5 O.T.R.T. 14
5 125 Schellingen Nikki A 7977 VW Golf O.T.R.T. 13
6 124 Vanwesemael Kim A 7431 Opel Tigra O.T.R.T. 12
7 112 Heyns Yves A 8411 BMW E34 O.T.R.T. 11
8 148 Mentens Tessa L 8507 Opel Astra NR Trommelke 10
9 160 Nulens Djoere L 6663 Vauxhall Astra NR Trommelke 9
10 115 Driesen Jan A 4324 BMW Compact RT Glosso 8
11 141 Van De Perre Nick A 4836 Opel Ascona R.T Titanic 7
12 134 De Jongh Annick A 6806 Opel Corsa R.T Titanic 6
13 130 Severeyns Wim A 7453 Opel Manta B RT Glosso 5
14 123 Van Hulst Joep A 6824 Opel Corsa RT Glosso 4
15 168 Damen Brent A 8413 Saab 900 Turbo O.T.R.T. 3
16 142 Bastiaenssen Jef A 8473 Renault Megane RT Glosso 2
17 121 Verhoeven Roel A 7973 BMW E30 O.T.R.T. 1
18 135 Jacobs Jelle L 7311 Ford Escort Cosworth NR Trommelke 1
19 165 Soetens Jan A 6127 Nissan Sunny RT Glosso 1
20 136 Danckers Chris A 7952 BMW E36 Compact O.T.R.T. 1
21 126 Anthonissen Helmut A 6896 BMW E36 O.T.R.T. 1
22 139 Danckers Cregorius A 8441 BMW E36 O.T.R.T. 1
23 161 Van Steenbergen Danny A 8416 BMW E36 O.T.R.T. 1
             
Uitslag Klasse C
Pl. Nr. Name driver Lic. Car Club Ch.Pnt.
1 236 Willekens Pieter-Jan A 7471 VW Golf O.T.R.T. 20
2 205 Cools Glenn A 7949 Opel Kadett GSI R.T. Titanic 17
3 211 Otto Karel A 7971 Opel Astra O.T.R.T. 15
4 208 Olefs Bram L 8140 Honda CRX NR Trommelke 14
5 206 Kunnen Danny L 7072 Toyota Corolla NR Trommelke 13
6 207 Mooren Dirk L 7392 Opel Kadett NR Trommelke 12
7 277 Eyckens Bart A 8757 Opel Astra O.T.R.T. 11
8 216 Thomassen Stefan L 6953 Opel Corsa NR Trommelke 10
9 235 Scheveneels Kevin A 8449 Opel Corsa B RT Titanic 9
10 228 Van Tiggelen Wim A 7965 Peugeot 205 RT Titanic 8
11 209 Vrachten Guy L 7365 Opel Corsa A GSI RT Moustache 7
12 224 Scheyltjens Pricilla A 8407 VW Golf 2 RT Titanic 6
13 227 Piscador Timo A 8407 Honda CRX NR Trommelke 5
14 220 Maes Ronny A 7902 Opel Ascona R.T. Titanic 4
  276 Ghyselinck Kelly W 6060 Ford Escort Atlantic  
  222 Van Isterdael Kristoff O 1282 Honda Civic Cameleon R C