VAS Rallycross Arendonk
1 juni 2014
           
VAS REGIONAAL RALLYCROSS KAMPIOENSCHAP
zondag 1 juni 2014 OFFICIňLE UITSLAG
Uitslag Klasse A
Pl. Nr. Name driver Lic. Car Club Ch.Pnt.
1 1 Teelen Yves L 7358 CitroŽn Saxo NR Trommelke 20
2 8 Dirckx Roland L 8130 Toyota MR 2 NR Trommelke 17
3 16 Voeten Tim A 7480 Ford Ka O.T.R.T. 15
4 4 Van Ratingen Davy L 4186 Toyota Corolla GT NR Trommelke 14
5 31 Engelen Martijn L 8508 Honda CRX NR Trommelke 13
6 18 Van Weereld Maarten A 7466 Ford Ka O.T.R.T. 12
7 27 Houtmeyers Tom A 8424 Opel Tigra O.T.R.T. 11
8 24 Detrez John L8186 Honda Civic NR Trommelke 10
9 9 De Groot Daniel A 7470 Honda Civic O.T.R.T. 9
10 19 Ooms Tom A 3059 VW Golf RT Glosso 8
11 12 Verschooren Harry A 1321 Toyota Yaris O.T.R.T. 7
12 28 Claasen Jonas L 8504 Citroen AX NR Trommelke 6
13 20 De Groot Talitha A 7976 Peugeot 106 O.T.R.T. 5
             
Uitslag Klasse B
Pl. Nr. Name driver Lic. Car Club Ch.Pnt.
1 167 Van Dal Jeffrey L 8133 Toyota MR2 Limburg Racing 20
2 125 Schellingen Nikki A 7977 VW Golf O.T.R.T. 17
3 141 Van De Perre Nick A 4836 Opel Ascona R.T Titanic 15
4 104 Leysen Andy A 6826 BMW M5 O.T.R.T. 14
5 148 Mentens Tessa L 8507 Opel Astra NR Trommelke 13
6 115 Driesen Jan A 4324 BMW Compact RT Glosso 12
7 108 Kemps Arne A 7979 BMW E36 O.T.R.T. 11
8 130 Severeyns Wim A 7453 Opel Manta B RT Titanic 10
9 143 Hulselmans Michel A 2066 Peugeot 205 Gti RT Glosso 9
10 127 Van Den Berg Kenny L 8115 Ford Sierra NR Trommelke 8
11 124 Vanwesemael Kim A 7431 Opel Tigra O.T.R.T. 7
12 177 Knaepen Kristel L 8193 Ford Escort NR Trommelke 6
13 135 Jacobs Jelle L 7311 Ford Escort Cosworth NR Trommelke 5
14 107 Kemps Jonas A 7469 BMW 328 O.T.R.T. 4
15 105 Van Gorp Dieter A 7468 Opel Astra O.T.R.T. 3
16 122 Ruts John A 8440 BMW E36 O.T.R.T. 2
17 123 Van Hulst Joep A 6824 Opel Corsa RT Glosso 1
18 112 Heyns Yves A 8411 BMW E34 O.T.R.T. 1
19 152 Vancayseele Christophe A 5138 BMW Compact O.T.R.T. 1
20 121 Verhoeven Roel A 7973 BMW E30 O.T.R.T. 1
21 136 Danckers Chris A 7952 BMW E36 Compact O.T.R.T. 1
22 153 Stynen Gino A 8459 BMW M3 O.T.R.T. 1
23 126 Anthonissen Helmut A 6896 BMW E36 O.T.R.T. 1
24 161 Van Steenbergen Danny A 8416 BMW E36 O.T.R.T. 1
25 139 Danckers Cregorius A 8441 BMW E36 O.T.R.T. 1
  134 De Jongh Annick A 6806 Opel Corsa R.T Titanic  
  166 Dierckx Nick A 6829 Renault R5 RT Glosso  
  142 Bastiaenssen Jef A 8473 Renault Megane RT Glosso  
  160 Nulens Djoere L 6663 Vauxhall Astra NR Trommelke  
             
Uitslag Klasse C
Pl. Nr. Name driver Lic. Car Club Ch.Pnt.
1 236 Willekens Pieter-Jan A 7471 VW Golf O.T.R.T. 20
2 277 Eyckens Bart A 8757 Opel Astra O.T.R.T. 17
3 234 Thijs Gery L 7053 Honda CRX NR Trommelke 15
4 206 Kunnen Danny L 7072 Toyota Corolla NR Trommelke 14
5 228 Van Tiggelen Wim A 7965 Peugeot 205 RT Titanic 13
6 208 Olefs Bram L 8140 Honda CRX NR Trommelke 12
7 235 Scheveneels Kevin A 8449 Opel Corsa B RT Titanic 11
8 216 Thomassen Stefan L 6953 Opel Corsa NR Trommelke 10
9 207 Mooren Dirk L 7392 Opel Kadett NR Trommelke 9
10 215 Vandepas Eddy A 3409 Peugeot 205 R.T. Titanic 8
11 205 Cools Glenn A 7949 Opel Kadett GSI R.T. Titanic 7
12 232 Raaymakers Glen A 8460 Opel Astra O.T.R.T. 6
13 224 Scheyltjens Pricilla A 8407 VW Golf 2 RT Titanic 5
14 209 Vrachten Guy L 7365 Opel Corsa A GSI RT Moustache 4
15 227 Piscador Timo A 8407 Honda CRX NR Trommelke 3
  237 Geerts Bart A 7406 Peugeot 306 XSI RT Titanic