►TVC Slalom◄
<><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><
DATUM/TIJD: 1/05/2011††††††††††††††††††††† 17:54
TELLEND VOOR: VAS Regionaal slalom kampioenschap
Div. Provinciale kampioenschappen
ORGANISATIE: TVC
WEDSTRIJDLEIDER: Bruno Vandeput
REKENKAMER: Kris Peeters
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------    
UITSLAG PER KLASSE
Pl. Nr. Naam Verg. Klub Wagen Tijd
Divisie 1 Klasse 1
1 4 Becarren Patrick BT1503 Ice Pol RT Autobianchi Abarth 01:55:4
2 99 Wellens Peter A 2099 MRT Suzuki Alto 02:03:62
3 96 De Clerq Frederik O6261 Cameleon RC Citroen AX 02:07:86
4 204 Thibaut Monique* BT1522 Ice Pol RT Autobianchi Abarth 02:10:19
5 2 Samyn Lorenzo W7899 Seagull Citroen AX 02:11:69
6 42 Coetermans Bruno B 6330 TRT Fiat Punto 02:23:51
Divisie 1 Klasse 2
1 67 Suffeleers Jornt L 7340 NR Trommelke Peugeot 106 Xsi 01:56:89
2 141 Broeckmans Jonathan B1631 TVC Suzuki Swift 01:58:98
3 20 Dugnolle Christian BT1491 Ice Pol Racing Peugeot 106 02:04:50
4 23 Leemans Ronny B 4728 TVC VW Polo GT 02:05:44
5 16 Rommelaere Michel W 1365 AC Seagull Suzuki Swift 02:09:81
6 232 Kempeneer Eddy B 8016 TVC VW Polo GT 02:10:79
7 137 Danicska Sebastian O8002 NR BOSC Opel Corsa 2:14:20
8 737 Oanca Teo O8003 NR BOSC Opel Corsa 02:17:19
9 123 Meeus Nico B 2907 TVC VW Polo GT 02:18:38
Divisie 1 Klasse 3
1 37 Peremans Paul W 1750 Belgian VW Club VW Polo G40 01:59:40
2 7 Suffeleers Jelrik Lg 5812 Les Volants Suzuki Ignis Sport 01:59:99
3 29 Tsukamoto Fuminori A6154 Belgian VW club VW Polo 02:00:34
4 159 Bonnet Jonathan HT2382 RT Collines Renault 5 02:00:59
5 17 Tuts Willy L1872 Trommelke Opel Kadett 02:06:21
6 22 Vandewater Roger BT1793 Ice Pol RT Renault Twingo 02:06:76
7 34 Suffeleers Benny L 3170 NR Trommelke Suzuki Ignis Sport 02:08:16
8 24 Schaevers Gert B 6314 TVC Honda Civic CRX 02:09:44
9 92 Danneels Alain L7372 Trommelke Citroen C2 02:16:60
Divisie 2 Klasse 4
1 9 Van Kerkhove Dominique* O 6256 Cameleon RC VW Polo 01:57:12
2 90 Van Kerkhove Patrick O 6255 Cameleon RC VW Polo 02:04:74
Divisie 2 Klasse 5
1 64 Dewil Johan L 5480 AK Zavelenborre Peugeot 205 Gti 01:51:40
2 63 Picry Pascal O6262 Cameleon RC Peugeot 205 01:55:2
3 19 Leys Kenny B3522 OCMB Opel Corsa Gsi 01:55:76
4 61 Leys Mario B3521 OCMB Opel Corsa Gsi 01:56:64
5 191 Leys Wilfried B3520 OCMB Opel Corsa Gsi 02:12:5
6 205 Dejardin Jean HT3100 MU Bianchi Ford Fiesta 2 02:19:8
Divisie 3 Klasse 6
1 69 De Braekeleer Bart B5832 AK Zavelenborre VW Polo 1:39:03
2 78 Vanderhauwert Peter HT2380 RT Collines Mini Pet 01:44:41
3 72 Ribbens Jurgen A 1501 Belgian VW Club VW Polo AVB 01:45:24
4 27 Van Broeck Alain A 2216 Belgian VW Club VW Polo AVB 01:46:32
5 14 Vermeulen Stijn L6665 Trommelke Fiat Punto 02:03:46
6 54 Jorissen Patrick L7008 Trommelke Fiat Punto 02:08:1
7 441 Van Bignoot Jens O6285 Cameleon VW Polo 02:12:80
8 44 Barte Matthias O6265 Cameleon RC VW Polo 02:23:45
Divisie 3 Klasse 7
1 28 Van Havenbergh Werner B 3473 AK Zavelenborre VW Polo Daytona 01:42:36
2 231 Aupaix Ingrid * Ht2053 Ath Racing AustinS Mini Cooper 01:48:25
3 21 Lauwers Kenny O 4592 Cameleon RC Austin Mini 01:48:35
4 68 De Maere Staf O 6286 NR BOSC Audi 50 TTS 01:53:79
Divisie 3 Klasse 8
1 94 Dewil Peter L 4126 AK Zavelenborre MiniPeco 1:39:47
2 45 Draelants Albert B 2219 AK Zavelenborre Mini Alora 01:45:53
3 85 Draelants Jorgen B 5900 AK Zavelenborre Mini Alora 01:47:2
4 12 Coetermans JoŽl B 5344 TRT Ford Fiesta 01:59:71
5 8 Paridaens Rony A 6855 RT Titanic Honda Civic 02:45:87
6 58 Peeters Leen* A 1134 RT Titanic Honda Civic 03:28:60
Divisie 3 Klasse 9
1 30 Barnhoorn Peter B1388 AK Zavelenborre Ford Escort Energy 01:44:78
2 80 Kumps Marc L1382 AK Zavelenborre Ford Escort Energy 01:45:83
3 66 Bronckart Jos L7007 Trommelke Renault Clio 01:52:36
4 39 Robeyns Patrick B 2967 AK Zavelenborre Opel Ascona 01:54:5
5 13 Pagnoul Roger Lg5136 EBV Ford Mexico 01:54:80
6 93 Robeyns Kenny B 7217 AK Zavelenborre Opel Ascona 02:01:24